“Meeskonna edu edendamine. Kasvu võimaldamine!”

 

Kas soovite, et teie meeskond oleks tõeliselt tugev ja tulemuslik? Kas tahate kogeda, kuidas meeskonna koostöö muutub sünergiliseks jõuks, mis suunab teid kergelt ühiste kõrgemate eesmärkide poole?


Olen siin, et toetada teie meeskonda. Minu kirg on aidata meeskondadel arendada paremat suhtlust, suurendada tõhusust ning saavutada hästi toimiva meeskonnana paremaid tulemusi. 

Olen kogenud meeskonna AATC COACH (ICF sertifitseeritud) ning olen aidanud mitmel ettevõttel leida tee suurema koostöö, parema suhtluse ja suurepäraste tulemusteni.

Minu lähenemine põhineb individuaalsel (rätsep) lähenemisel meeskonnale ja organisatsioonile, kus keskendume nii meeskonna tervikule kui ka iga liikme isiklikule kasvule. Läbi sügava mõistmise ja praktiliste tööriistade aitan meeskonnal ületada väljakutseid ning avada uksi uutele võimalustele.

Kui soovite tõeliselt inspireerivat ja meeskonna koostööd mõistvat ning väärtustavat tulemustele orienteeritud lähenemist, olen valmis teid sel teekonnal toetama coachi ja koolitajana.

Laseme üheskoos meeskonnal särada ja saavutada enamat, kui kunagi varem! Võtke ühendust, et arutada, kuidas saan teie meeskonnaga parimaid tulemusi saavutada.

Miks meeskond ei toimi?

Ühiskonnal on tekkinud eeldus meeskonnatööst kui ideaalsest koostööst, kuid reaalselt on meeskondades tihti väljakutseks inimestevahelised suhted. 

Uuringud on näidanud organisatsiooni toimivate meeskondadel on:

Soovi korral saate planeerida kohtumise minuga Chanet Simonen’iga, et saada teavet oma töötajate koolitusvõimaluste kohta. Me saame aidata teil koostada õppekava ja programmi, mis on suunatud just teie meeskonna ja organisatsiooni eripärasid arvestades.

Kuidas luua meeskondi, kes tegutsevad tugevatel alustel?

Olen professionaalne koolitaja ja olen pühendunud meeskondade arendamisele ja tõhustamisele. Olen omandanud väärtuslikke teadmisi nii Eestis kui ka Kanadas asuvatelt tipptasemel koolitajatelt. Minu fookus on olnud meeskonna tõhususe tõstmisel, rakendades selleks uuenduslikku Team Q mudelit.

Meeskonnad, mis põhinevad usaldusel, saavutavad suurepäraseid tulemusi. Oluline on aidata meeskondadel luua tugevaid omavahelisi suhteid, mis soodustavad avatud suhtlust ja ideede jagamist. Koos ühiste eesmärkide seadmisega loome meeskonnas selge suuna ja tugevdame ühtekuuluvustunnet.

Turvalise töökeskkonna loomine on ülioluline koostöö, loovuse ja parimate tulemuste saavutamiseks. Minu kogemused on näidanud, et inspireeriv ja toetav keskkond toob kaasa meeskonna jõulise arengu ja suurepärased tulemused.

Kui soovite, et teie meeskond oleks tõeliselt tugev ja saavutaks parimad võimalikud tulemused, võtke minuga ühendust. 

Minu meeskonna koolitused on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja eesmärkidele, tagades, et teie meeskond suudab saavutada jätkusuutlikku arengut ja edu.

Kuidas saan sind toetada?

Usalduslik õhkkond ja ühtne arusaam ettevõtte väärtustest ning eesmärkidest sütitab nähtamatu edasiviiva jõu. 

Igal meeskonnal on oma iseloom ja väljakutsed seega on minu jaoks oluline luua isikupärane koolitus lähtudes konkreetse tiimi vajadustest.

Koolitaja

Chanet Siret Simonen

Chanet Siret Simonen

kogenud meeskonna arengu koolitaja, AATC meeskonna coach ja PCC coach (sertifitseeritud). Ta on õppinud rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika erialal. Praegu täiendab ta oma teadmisi Organisatsioonikäitumise magistriõppes. Alates 2018. aastast on Chanet pühendunud meeskondade uurimisele ja toetamisele. Tema eesmärk on aidata organisatsioonidel maksimeerida meeskondade potentsiaali teadliku juhendamisega. Ta usub, et investeering meeskondade teadlikku tuge on ettevõtte jaoks üks tulusamaid samme. Uuringud kinnitavad, et tõhus meeskonnatöö võib tõsta ettevõtte kasumlikkust kuni 30%. Chanet Siret Simonen teeb oma osa selle eesmärgi saavutamiseks, pakkudes praktilisi õppimiskogemusi ja juhendades meeskondi nende arenguteel.

Tagasiside varasematelt koolitustelt

Viimased artiklid

5 meeskonnakoolituse eelist töökohal

Meeskonnakoolituse tähtsus ettevõttes Järjest enam investeeritakse tehnoloogiasse ja automaatikasse, kuid unustatakse ära, et tehnoloogia ilma inimesteta ei toimi. Ühiste eesmärkide poole püüdlev meeskond võib tehnoloogia abil saavutada palju enam, kui

LOE

Meeskonna arengu toetamine

Meeskonna Coaching aitab luua transformatsiooni nii meeskondades kui ka üksikisikutes, see on kui terviklik protsess, mille eesmärk on suurendada organisatsioonides inimeste suutlikkust töötada kiiresti muutuvas ja sotsiaalselt üksteisest sõltuvas keskkonnas.

LOE

Tahad saada osa materjalist, mida kodulehel ja sotsiaalmeedias ei avaldata?

Jäta siia oma email ja saadan sulle keskmiselt korra kuus väärtuskirja, kus jagan sinuga mõtteid, nõuandeid ja harjutusi, mis kuskil mujal ei ilmu. Lisaks leiad kirjast kokkuvõtte minu ettevõtte viimastest olulisematest uudistest, eesootavatest koolitustest ja kursustest ning aeg-ajalt saad väärtuskirja lugejana ka eripakkumisi.