Olen ettevõtja ja kogesin ühel hetkel, kuidas mitte miski ei liigu. Kliente ei olnud. Kõik seisis. Chaneti coaching aitas mul asjad uuesti tähtsuse järjekorda panna. Nii, kui mu peas oli taas selgus, tekkis jälle tahtmine tegutseda. Juba esimeste sammude järel olin väga üllatunud – nii palju hakkas korraga juhtuma! Peale seda pole ma enam kordagi palgatööle naasmisest mõelnud.

Marianne Liiv

Olles ka ise läbinud paar lühikest coachingu kursust ja suheldes mitmete mentoritega kes on õppinud coachid, julgen väita et Chaneti lähenemine coachingule on eriline! Minu esimene seanss Chaneti juures õpetas mulle ja andis mulle teada palju ja olulist minust endast. Juba selle ühe kohtumise mõju on lõputu ja põhjatu.

Lisaks coachingule on minule sügava mulje jätnud Chaneti koolitused mentoritele ja mentiidele. Inimestele kasvavad justkui tiivad!

Andrus Tamm

Kirti Asperk

Soovitan Chaneti, sest jagab suurepäraseid näpunäiteid ja on tulvil täis inspiratsiooni ja energiat. Samuti juba esimesel kohtumisel sain sellised juhised, mis aitasid mul endal fookuse paika panda. Lisaks on Chanet inimeste inimene ja tema käe all on väga hea areneda ja eesmärke parandada. Mulle väga meeldib Chaneti otsekohesus ja head näpunäited. Peale temaga kohtumisi tunnen ennast alati väga hästi ja tean, mida järgmiseks tegema pean.

Kirti Asperk

Chanet Siretit teadsin juba mõnda aega turul tugeva tegijana. No ikka mõtlesin, et kas mulle üldse on coachingut vaja ja siis jälle oi nüüd on juba väga vaja. Tuntud digiturundaja Timo Porval koolitusel osaledes jooksis Chanet mulle uuesti nn. “radarisse” ja see oli lõplik tõuge. “Mul on teda vaja”: ütlesin endale.
Olen kohtunud Chanetiga kolmel korral. Igalt kohtumiselt olen saanud kaasa pagasi millega edasi liikuda. Kinnitust, et otsused tuleb teha ja neid ei tohi karta. Chaneti julgustavad sõnad, et liigun õiges suunas on andnud enesekindlust ja soovi targalt edasi püüelda. Perefirmat rajades tekib tihti küsimusi, kuidas teha selgeid piire kus on pere ja kus on äri? Chanet on suurepärane suunaja ja aitab vaadata neid tahke, mida ise ei märka. Chaneti tagasipeegeldus on olnud mulle justkui “tõesti” kas nii mõtlengi?
Soovitan Chaneti ilma kõhklusteta. Ei tasu oodata, nii nagu mina tegin, vaid tegutseda kohe kui tunned, et vajad oma mõtetes tuge.

Kersti Ojamets

Tunnen Chanetti umbkaudu 15 aastat. Suhtlemine on temaga nii lihtne ja iseenesestmõistetav. Paar aastat tagasi vajasin endas selgusele jõudmist ning sel hetkel viis mind tee Chaneti juurde, kes parasjagu oli alustanud coachinguga. Tol hetkel ma ei teadnud, mida tähendab “coaching”. Sain coachingu mõttest ka peatselt aimu. Tegime järk-järgult sessioone ning tundsin, et enda seatud eesmärkide poole liikumine hakkab aina reaalsem tunduma. Chanet on üks SUUR tugi, kes aitab, suunab ja leiab parima meetodi, kuidas SINA oma seatud eesmärkideni jõuad. Mäletan, et peale igat sessiooni oli selline tunne, et suudan terve maailma vallutada. Nüüd tean täpselt, millele keskenduma pean, et oma unistused reaalsuseks muuta. Olen selle kogemuse eest väga tänulik. Aitäh, Chanet!

Signe Sammel

Chanetiga kohtumised on alati kulda väärt. Ta suudab mannetust ebaõnnestujast tuua esile kõige suurema võluri. Ja ma ei liialda. Vaid tunni-ajase coachingu järel tunnen et tiivad tekivad; näen selle kohapeal uusi võimalusi ja tugevust, kus enne paistis vaid pime urgas ja endasse-imav must auk. Ta näitab lihtsalt ja kergelt kätte nurgatagused kuhu sa varem vaadata pole julenud. Nii et järgmisel päeval ärgates tead täpselt kuhu vaadata, et kullakangid üles leida! Soovitan soojalt kõigile, kes vajavad mingis projektis või elu-ummikus abikätt, – kõrva või -suud.

Lea Sõmer

Meie tutvus Chaneti sai alguse ühise tööandja kaudu. Chanet rääkis coachingust ja see tundus põnev. Mul oli sel ajal elus hetk, kus ma mõtlesin, et kas minna ülikooli magistrikraadi tegema või mitte. Ei suutnud selgeks mõelda, kas saan hakkama, ja mida see kraad mulle ikka tegelikult juurde annab. Ma olen muidu selline inimene, kes väga sellisesse asja ei usu – olin harjunud, et kõigega saan ise hakkama. Samas olin uudishimulik ning tahtsin teada saada, mida see coachimine tähendab. Coachingu tulemusena astusin paar kuud hiljem ülikooli, sain sisse ja praegu kirjutan magistritööd. Coachingust oli väga palju kasu! Sain valjusti läbi mõelda kõik takistused ja samas ka võimalikult lahendused. Samuti sain teada, kui palju positiivseid asju kaasneb, kui ikka lähen õppima. Olin seda mõtet ju endas kandnud viimased 5-6 aastat… Kui koolis on raskemad hetked olnud, siis tuleb meelde coachingul saadud tunne – see mõnus power ja tulevikupilt aktusest, kus uhkusega kõrgkoolidiplom ulatatakse. Mina julgen küll öelda, et kõigega ei pea ise hakkama saada ja on super hea kui saad kellegagi koos asjad läbi mõelda! Aitäh Chanet!

Katri Bucht

Igas ettevõttes, kus on mitu osapoolt, on äärmiselt vajalik, et kõigil oleks ühised visioonid ning väärtused. Ühtsuse loomisel on Chanet tõeline võlur. Leebelt ning armastusega aitab leida sinu sees peituva potentsiaali ning ka sind pidurdavad takistused. Igal ettevõtte juhil peaks olema oma coach, kes aitab leida uuesti õige raja, kui eksima või kahtlema kipud ning, Chanet sobib selleks ideaalselt. Coaching pole kindlasti kulu vaid INVESTEERING! Aitäh Chanet, juhatamast ja julgustamast! Kohtume kindlasti veel!

Carmen Ennulo

Koolituste tagasiside:

mentorklubi-koolitus
Miss Raplamaa koolitus
täiskasvanute-koolitus
seminar-kysk