• Olen ettevõtja ja kogesin ühel hetkel, kuidas mitte miski ei liigu. Kliente ei olnud. Kõik seisis. Chaneti coaching aitas mul asjad uuesti tähtsuse järjekorda panna. Nii, kui mu peas oli taas selgus, tekkis jälle tahtmine tegutseda. Juba esimeste sammude järel olin väga üllatunud – nii palju hakkas korraga juhtuma! Peale seda pole ma enam kordagi palgatööle naasmisest mõelnud.

  Marianne Liiv Kerge Sulg OÜ
 • Igas ettevõttes, kus on mitu osapoolt, on äärmiselt vajalik, et kõigil oleks ühised visioonid ning väärtused. Ühtsuse loomisel on Chanet tõeline võlur. Leebelt ning armastusega aitab leida sinu sees peituva potentsiaali ning ka sind pidurdavad takistused. Igal ettevõtte juhil peaks olema oma coach, kes aitab leida uuesti õige raja, kui eksima või kahtlema kipud ning, Chanet sobib selleks ideaalselt. Coaching pole kindlasti kulu vaid INVESTEERING! Aitäh Chanet, juhatamast ja julgustamast!
  Kohtume kindlasti veel!

  Carmen Ennulo, Siret Jakobson Kapi Kass OÜ
 • Coachi juures käimine on andnud mulle suurema arusaamise iseendast ja tasakaalu tähtsusest oma elus. Ma sain loobuda käitumismustritest, mis minu jaoks enam ei töötanud, andes mulle võimaluse tööalases arengus ja elus edasi liikuda. Selle tulemusena olen ma palju rahulolevam. Chanet Coaching näitas mulle imeliselt hästi minu käitumismustreid ja nende allikat.

  Sofia Kristofferson Rootsi
 • Tunnen Chanetti umbkaudu 15 aastat. Suhtlemine on temaga nii lihtne ja iseenesestmõistetav. Paar aastat tagasi vajasin endas selgusele jõudmist ning sel hetkel viis mind tee Chaneti juurde, kes parasjagu oli alustanud coachinguga. Tol hetkel ma ei teadnud, mida tähendab “coaching”. Sain coachingu mõttest ka peatselt aimu. Tegime järk-järgult sessioone ning tundsin, et enda seatud eesmärkide poole liikumine hakkab aina reaalsem tunduma. Chanet on üks SUUR tugi, kes aitab, suunab ja leiab parima meetodi, kuidas SINA oma seatud eesmärkideni jõuad. Mäletan, et peale igat sessiooni oli selline tunne, et suudan terve maailma vallutada. Nüüd tean täpselt, millele keskenduma pean, et oma unistused reaalsuseks muuta. Olen selle kogemuse eest väga tänulik. Aitäh, Chanet!

  Signe Sammel
 • Chanetiga kohtumised on alati kulda väärt. Ta suudab mannetust ebaõnnestujast tuua esile kõige suurema võluri. Ja ma ei liialda. Vaid tunni-ajase coachingu järel tunnen et tiivad tekivad; näen selle kohapeal uusi võimalusi ja tugevust, kus enne paistis vaid pime urgas ja endasse-imav must auk. Ta näitab lihtsalt ja kergelt kätte nurgatagused kuhu sa varem vaadata pole julenud. Nii et järgmisel päeval ärgates tead täpselt kuhu vaadata, et kullakangid üles leida! Soovitan soojalt kõigile, kes vajavad mingis projektis või elu-ummikus abikätt, - kõrva või -suud.

  Lea Sõmer
 • Meie tutvus Chaneti sai alguse ühise tööandja kaudu. Chanet rääkis coachingust ja see tundus põnev. Mul oli sel ajal elus hetk, kus ma mõtlesin, et kas minna ülikooli magistrikraadi tegema või mitte. Ei suutnud selgeks mõelda, kas saan hakkama, ja mida see kraad mulle ikka tegelikult juurde annab. Ma olen muidu selline inimene, kes väga sellisesse asja ei usu – olin harjunud, et kõigega saan ise hakkama. Samas olin uudishimulik ning tahtsin teada saada, mida see coachimine tähendab. Coachingu tulemusena astusin paar kuud hiljem ülikooli, sain sisse ja praegu kirjutan magistritööd. Coachingust oli väga palju kasu! Sain valjusti läbi mõelda kõik takistused ja samas ka võimalikult lahendused. Samuti sain teada, kui palju positiivseid asju kaasneb, kui ikka lähen õppima. Olin seda mõtet ju endas kandnud viimased 5-6 aastat… Kui koolis on raskemad hetked olnud, siis tuleb meelde coachingul saadud tunne – see mõnus power ja tulevikupilt aktusest, kus uhkusega kõrgkoolidiplom ulatatakse. Mina julgen küll öelda, et kõigega ei pea ise hakkama saada ja on super hea kui saad kellegagi koos asjad läbi mõelda! Aitäh Chanet!

  Katri Bucht