Juhi coaching

Juhi coaching on arenguprotsess, mis on suunatud organisatsioonide juhtidele, eesmärgiga toetada nende professionaalset ja isiklikku kasvu. See on struktureeritud ja eesmärgipärane koostöö, mis aitab juhtidel oma rollides paremini toime tulla, arendada juhtimisoskusi, suurendada eneseteadlikkust ja efektiivsust.

Mis on juhi coaching?

Juhi coaching on individuaalne arenguprotsess, mille käigus uurime läbi coachingu meetodite sind kui juhti tervikuna, ning vaatame, kuidas sinu käitumine, väärtused, uskumused ja tõekspidamised mõjutavad sinu juhtimisstiili. Coaching keskendub sinu isiklikele ja professionaalsetele eesmärkidele, aidates sul saavutada paremaid tulemusi nii enda kui ka oma meeskonna jaoks. Koostöö coachiga põhineb usaldusel, konfidentsiaalsusel ja vastastikusel austusel. Seisan coahina su kõrval igal sammul ning toetan sind otsuste tegemisel, toetades sind juhina ja panustades meeskonna arengusse.

Konfidentsiaalsus üks olulisemaid alustalasid coachingu partnerluses. See tagab turvalise ja usaldusväärse keskkonna, kus sina juhina saad avatult jagada oma mõtteid, tundeid ja kogemusi hirmuta, et sinu jagatud informatsioon jõuab kolmandate osapoolteni. Konfidentsiaalsus kehtib kõikide aspektide suhtes – alates isiklikest andmetest kuni arutatud teemadeni. Minu lubadus sulle on, et sinu nimi ega arutelu all olnud teemad ei saa avalikuks ilma sinu selgesõnalise nõusolekuta.

Mida juhi coaching pakub?

Millal palgata professionaalne ettevõtte juhi coach?

Kuidas juhi coaching toimub?

Coachingu protsess algab üldjuhul eesmärkide seadmisega, millele järgnevad regulaarsed kohtumised coachiga, kas näost näkku või virtuaalselt. Nende kohtumiste käigus töötame läbi erinevaid teemasid ja väljakutseid, kasutades selleks erinevaid tehnikaid ja tööriistu. Protsess on väga praktiline ja keskendunud konkreetsete tulemuste saavutamisele.

Juhtimiskvaliteedi areng on pidev ja mitmetahuline protsess, mis nõuab sinult kui juhilt pühendumust oma isiklikule ja professionaalsele kasvule. Hea juhtimine ei seisne üksnes meeskonna juhtimises ja organisatsiooni eesmärkide saavutamises, vaid ka enda sisemise tasakaalu leidmises ja säilitamises. Tasakaalus juht on enesekindel, teadlik oma tugevustest ja arenguvajadustest ning suudab efektiivselt toime tulla muutuste ja väljakutsetega.

Coaching pakub selget kasu nii juhile endale, kui kogu organisatsioonile. Lisaks annab see tööriistad ja teadmised parema organisatsioonikultuuri loomiseks, kus valitseb avatus, innovatsioon ja meeskonnatöö. Töötajad tunnevad end väärtustatuna ja motiveerituna, mis omakorda vähendab tööjõu voolavust ja suurendab töörahulolu. Lisaks aitavad arendatud juhtimisoskused ja positiivne suhtumine muutustesse saavutada juhtidel paremaid tulemusi, pakkudes seeläbi organisatsioonile konkurentsieelist. Tõhusam muutuste juhtimine ja pidev areng toetavad ettevõtte eesmärke ja tagavad jätkusuutlikkuse keerukas ärikeskkonnas.

Juhi coaching aitab toetada nii väike organisatsioonide kui tippjuhtide professionaalset ja isiklikku kasvu. See struktureeritud ja eesmärgipärane koostöö keskendub juhirolli tõhustamisele, juhtimisoskuste arendamisele, eneseteadlikkuse suurendamisele ning nende efektiivsuse ja tasakaalu parandamisele nii tööl kui ka eraelus.

 

Mis on ettevõtte juhi coachi ülesanne?

Uuringud näitavad, et äricoachid loovad ettevõtetele suurt väärtust: koostööle järgnevad suurepärased tulemused! Seejuures on iga ettevõtte, juhi ja meeskonna olukord unikaalne. Coaching aitabki näha lahendust just sinu vajadustest ning oodatud tulemustest lähtudes.

Juhi coaching on investeering organisatsiooni tulevikku. See mitte ainult ei toeta juhtide individuaalset arengut, vaid aitab kaasa ka juhtimiskvaliteedi, töökeskkonna ja firma üldise tulemuslikkuse paranemisele. Pidev ja kestev arenguprotsess nõuab pühendumist nii juhilt kui ka organisatsioonilt, kuid selle tulemused on märkimisväärsed, õpetades välja tugevamaid juhte, kes on varustatud vajalike oskustega muutuvas maailmas edukaks toimetulekuks.

Broneeri aeg!

Juhi coaching on investeering, mis toob hiljem mitmekordselt raha tagasi.

Broneeri coachingu sessioon või coach@chanet.ee

Kui soovid tuge pikema aja jooksul, siis võta julgelt ühendust ja leiame lahenduse!

NB! Kui sa ei ole rahul peale 2 sessiooni ja ma pole suutnud väärtust luua, siis maksan sulle raha tagasi. 

Võta meiega ühendust järgnevatel kontaktidel või kontaktivormi kaudu 

Chanet Siret Simonen

E-mail: coach@chanet.ee

Tel: +372 580 648 33

 

 

Oled coachingust huvitatud?

Palun jäta oma kontakt ja me võtame sinuga ühendust: