Koolitused ja arenguprogrammid meeskondadele ja juhtidele

 

Oluline teadaanne:

Minu pühendumus pakkuda tipptasemel koolitusi ja arenguprogramme meeskondadele ja juhtidele  jääb muutumatuks. Olen viimane aasta olnud hõivatud rahvusvaheliste projektide ja arengugruppide tööle, mille eesmärk on veelgi laiendada  teadmisi ja oskusi, et tuua teieni maailmatasemel koolituslahendused.

Selle põneva ettevõtmise tõttu võivad Chanet Coaching’u kodulehe uuendused ja teabe värskendused toimuda veidi aeglasemalt kui plaanitud. Vabandan!

Soovin teile kinnitada, et olen jätkuvalt siin, et toetada teie meeskondade arengut ja kasvu, pakkudes kohandatud koolitusi, mis vastavad teie unikaalsetele vajadustele. Minu keskendumine tööle ja õpingutele võimaldab mul tuua teieni uuenduslikke lähenemisi ja parimaid praktikaid meeskondade arendamisel. Lisaks arenguprogrammidele osalen rahvusvahelises programmi koolitajana.

Kui teil on küsimusi või soovite arutada, kuidas ma saan sinu organisatsiooni toetada, palun võtke minuga julgelt ühendust. 

Ootan huviga võimalust töötada koos teiega, tuues teieni parima meeskonna arendamise kogemuse.

Aitäh teie toetuse ja mõistva suhtumise eest!

Meeskonna koolitus

Olen pühendunud meeskondade arendamisele, pakkudes kvaliteetseid koolitusi ja arengu programme, mis on hoolikalt kohandatud vastavalt teie ettevõtte unikaalsetele vajadustele ja eesmärkidele. Minu lähenemine on sügavalt personaalne ja tulemustele orienteeritud, mis tagab, et iga programm mitte ainult ei vasta teie tiimi spetsiifilistele soovidele ja väljakutsetele, vaid on ka tõeliselt mõjus ja tähendusrikas. See personaalne lähenemine rõhutab minu pühendumust pakkuda lahendusi, mis on täpselt kohandatud iga kliendi ainulaadsete vajaduste järgi, tagades seeläbi kõige efektiivsemad ja kestvaimad tulemused.

Lisaks toetub minu töö aastatepikkusele kogemusele ja osalusele erinevates rahvusvahelisele arengugruppides, mis annab mulle ainulaadse võimaluse rakendada globaalseid parimaid praktikaid ja viimaseid uuringuid meeskondade arendamise vallas. See rahvusvaheline perspektiiv ja teadmiste laius ning sügavus võimaldavad mul pakkuda lahendusi, mis ei ole mitte ainult innovatiivsed ja tõenduspõhised, vaid ka kultuurideüleselt relevantset ja kohandatud, et vastata teie organisatsiooni unikaalsetele vajadustele ja väljakutsetele.

Olenemata sellest, kas teie eesmärk on parandada meeskonnatööd, suurendada töötajate rahulolu või arendada juhtimisoskusi, minu rahvusvaheline taust ja kohandatud lähenemine tagavad, et saame koos teie meeskonna potentsiaali maksimaalselt rakendada. Võtke ühendust, et arutada, kuidas me saame koos luua lahenduse, mis viib teie meeskonna järgmisele tasemele.

Küsi tehtud tööde ja soovitajate kohta!

Olen fokuseeritud rahvusvahelisele arengugrupile ja töödele, mistõttu kodulehele jõuab info hiljem.

Tugev ühine meeskonnatöö

Koolituse eesmärgiks on aidata meeskonnal ja liikmetel leida tõeline potentsiaal- pakkuda ühist tugevat ja jätkusuutliku meeskonnatunnet, kus osalejad on enesekindlamad, võimekamad ning usaldavad rohkem.

Teadlikult ettevõtluses

Ettevõtjatele suunatud koolitus võtab ette sinu ja sinu ettevõtte plaanid ja ambitsioonid ning aitab sul panna paika sammud, et tegutsemine nende suunas oleks jätkusuutlik nii ettevõttele kui ka sulle endale.

Selgus eesmärkides ONLINE-program

Selgus eesmärkides aitab luua selgust sellest, mida sa soovid enda ellu luua ning aitab olla selles järjepidev. Sa selgus, kus oled hetkel enda elus ja loo sealt lähtuvalt uus teadlik visioon.

Varasemad koolitustel osalejad räägivad:

Aitäh niivõrd sisuka koolituse eest! Läbi selle saime paika kindla sihi, mille poole liikuda. Jagasime oma väärtusi ning kogemusi, mille kaudu saime üksteisega palju lähedasemateks ja edaspidi sujub tänu sellele koostöö kindlasti palju paremini.

Chanet oma malbel moel pani alustavad ettevõtjad kaasa mõtlema ja julgelt suhtlema! Kiirelt möödunud päev oli täis energiat, andis hoogu unistustele ning "sundis" ka tegutsema hakkama. Aitäh Sulle!

Kogu koolitus oli ülimalt väärtuslik. Eriti meeldis, et koolitaja suunas pidevalt enda sisse vaatama ning julgustas ennast juba ettevõtjana nägema ka neid osalejaid, kes alles ettevõtlusega alustada plaanivad. Koolituselt saadud inspiratsioon ja julgus edasiminekuks on hindamatud.

Jaaa, mina soovitan ka sajaga Chaneti koolitust. Tõesti, see ruum lõi ennast.. Selline aususe ruum oli nii suur. Nii lihtne oli minna enda visiooni sisse (täitsa oleks veel kauem mõnnanud seal). Nagu kosmosesõit!

Toimunud koolitused:

 • Ettevõtja arengu koolitus Valgamaa naisettevõtjatele
 • “MINA” koolitus
 • “Jah, ma suudan” toetusprogramm
 • Ettevõtja arengukoolitus (Raplamaa Mentorklubi)
 • Kagu-Eesti mentorite koolitus
 • Hiiumaa Mentorklubi I ja II koolitus
 • KYSK taotlusvooru inspireeriv ja praktiline vooru lõpuseminar
 • Edukalt ettevõtluses aastal 2020″
 • Lapsehoidjate, tugiisikute ja koostööpartnerite koolituspäev 
 • Muutuste elluviimise seminarid Tallinnas ja Tartus
 • RAEK meeskonnakoolitus
 • “Loo enda MANIFESTO” (naistele suunatud seminar)
 • Motivatsiooni koolitus (Raplamaa Mentorklubi)