fbpx

TEADLIK MEESKONNA ARENG

Kiirelt arenevas maailmas on vaja meeskondi, kes tulevad hästi toime muutustega ning suudavad seejuures toimida ühtse tervikuna. 


Võimalused, mille kaudu saan sinu ettevõtte meeskonna arengut toetada!

Usalduslik õhkkond ja ühtne arusaam ettevõtte väärtustest ning eesmärkidest sütitab nähtamatu edasiviiva jõu.

Igal meeskonnal on oma iseloom ja väljakutsed seega on minu jaoks oluline luua isikupärane koolitus lähtudes konkreetse tiimi vajadustest.

Uuendamisel!

Valmib peagi.

Miks meeskond ei toimi?

Ühiskonnal on tekkinud eeldus meeskonnatööst kui ideaalsest koostööst, kuid reaalselt on meeskondades tihti väljakutseks inimestevahelised suhted. 

Uuringud on näidanud organisatsiooni toimivate meeskondadel on:

Soovi korral saate planeerida kohtumise Chanet Simonen’iga, et saada teavet oma töötajate koolitusvõimaluste kohta. Me saame aidata teil koostada õppekava ja programmi, mis on suunatud just teie meeskonna ja organisatsiooni eripärasid arvestades.

Tagasiside varasematelt koolitustelt

Koolitaja

Chanet Siret Simonen

Chanet Siret Simonen

on PCC taseme coach juhtidele ja meeskondadele. Lisaks coachingule on Chanet ka kogemusrikas koolitaja. Lisaks on Chanet Siret õppinud turundust ja rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning lõpetanud Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Ettevõtluses on ta olnud tegev üle 10 aasta, alustades enda esimese ettevõttega juba 22-aastaselt. Tema eesmärk on aidata inimestel jõuda nii enda kui ettevõtte täieliku potentsiaalini läbi teadliku tegutsemise. Chanet usub, et kõik inimesed on eksperdid enda elus, mistõttu koolitustele läheneb ta läbi coachingu põhimõtete.

Viimased artiklid

5 meeskonnakoolituse eelist töökohal

Meeskonnakoolituse tähtsus ettevõttes Järjest enam investeeritakse tehnoloogiasse ja automaatikasse, kuid unustatakse ära, et tehnoloogia ilma inimesteta ei toimi. Ühiste eesmärkide poole püüdlev meeskond võib tehnoloogia abil saavutada palju enam, kui

LOE

Meeskonna arengu toetamine

Meeskonna Coaching aitab luua transformatsiooni nii meeskondades kui ka üksikisikutes, see on kui terviklik protsess, mille eesmärk on suurendada organisatsioonides inimeste suutlikkust töötada kiiresti muutuvas ja sotsiaalselt üksteisest sõltuvas keskkonnas.

LOE

Tahad saada osa materjalist, mida kodulehel ja sotsiaalmeedias ei avaldata?

Jäta siia oma email ja saadan sulle keskmiselt korra kuus väärtuskirja, kus jagan sinuga mõtteid, nõuandeid ja harjutusi, mis kuskil mujal ei ilmu. Lisaks leiad kirjast kokkuvõtte minu ettevõtte viimastest olulisematest uudistest, eesootavatest koolitustest ja kursustest ning aeg-ajalt saad väärtuskirja lugejana ka eripakkumisi.