“Jah, ma suudan 2022”

“Jah, ma suudan 2022” –  TASUTA 14-päevane toetusprogramm, et hoida energiatase kõrge ja meel rõõmus.

Sellel aastal tuli taas tugev kutsung teha toetusprogrammi, et toetada inimeste jaksamist siin hallis teadmatuses. Eelmistel aastatel on programm saanud väga head tagasisidet ning inimesed on rõõmsamad, tasakaalukamad ning leidnud üles enda elujõu edasi tegutsemiseks. 

Programm toimub onlines ja saad sellest osa võtta ükskõik millisest maailma otsast. Meil on pidevalt kiire ja sellega seoses kaotame ühenduse iseendaga. Unustame enda vajadused ja igapäevane argipäev tundub kui ühest tegevusest teise jooksmine. Stop! Võta vastutus enda heaolu eest! Uuringud näitavad, et töötamine iseendaga 30 minutit päevas aitab tõsta energiataset ja hoida end tasakaalus.

Toetusprogrammi 5 praktilist sammu on paika pandud teadus-uuringute põhjal, et tõsta teie heaolu ja aju tervist. Et suudaksid iga päev anda endast parima, on oluline iseenda eest hoolt kanda. 

Keskendumine positiivsusele aitab tõsta enda energiat ja toetab toimetulekut väljakutsuvas olukorras. Kui oled positiivne, siis su organism toodab dopamiini, mis mitte  ainult ei muuda sind õnnelikumaks, vaid lülitab sisse ka kõik sinu aju õppekeskused, võimaldades sul maailmaga erineval viisil kohaneda. 

Muutustega toimetulek

Üksi on uute harjumuste toetamine ehk keeruline, kuid me teeme seda koos toetatult. Iga uus harjumus on muutus, mis vajab aega ja energiat, et seda oma päeva mahutada. Üksi enda lubadustest kinni hoidmine on väljakutsuvam ja seetõttu olen loonud toetava programmi, et sina saaksid valida nii iseend kui ka uusi positiivseid harjumusi. 

Lisaks minule, kui coachile ja andragoogile, on sellel aastal kaasa tegemas Ajutervise brändi alt Evely, personaaltreener Martin Pukspuu, enesearengu teejuht Tiit Trofimov ning kvaliteetsed eestimaised väetoitulisandid ja vitamiinid Ecoshilt selleks, et toetada sinul leida taasühendus iseendaga.

Uute harjumuste juures on alguses oluline ka selgeks teha miks me seda teeme ja vahel vajame välist motivatsiooni, et seda valida. Ka sellele oleme mõelnud. Kõikide aktiivselt 14 päeva iseend valinud inimeste vahel loosime välja auhindu, mis aitavad sind ja kingivad sulle iseendaga imelisi hetki ja kogemusi. Nii palju on toredaid ettevõtjaid, kes soovivad oma panusega programmi toetada.

Sisemine kaos raskendab uute võimalike lahenduste visualiseerimist ja märkamist. 

Selguses peitub jõud. Toetusprogrammi abil aitan sul jõuda lähemale iseendale, mis omakorda loob sinu ellu selgust. Toetan sind andragoogi ja coach’ina läbi erinevate harjutuste märkamaks uusi võimalusi ning seda, et ka kaoses on võimalik kõik, mis esmapilgul tundub võimatuna.

Mis sa arvad, mis võiks juhtuda, kui läbi minu pakutava 5 lihtsa sammu sinu potentsiaal tõuseb vähemalt 1% võrra? Mis muutusi see sinu ellu tooks? Mina tean, et tänu nendele harjutustele olen mina ise rohkem tasakaalus, mul on rohkem energiat ja ma suudan olla hetkes rohkem kohal.  

Eelmisel aastal osales toetusprogrammis ligi 300 inimest. Mõned näited programmis osalenute tagasisidest:

“Mina sattusin programmi n-ö juhuslikult. See programm lükkas käima imelised muutused minu sees. Ma ei saa kõiki muutusi selle programmi “süüks” panna, aga see andis olulise tõuke liikuma hakkamiseks ja enda “remontimiseks”. Esimest korda üle mitme aasta ma laulan, päevad läbi. (Mulle on ALATI laulda meeldinud, aga see on lihtsalt kuhugi kadunud olnud). Esimest korda üle mitme aasta võttis mu lähedane mul ümbert kinni ja kinnitas, et ta teab, et mul on raske ja et ta püüab ikka toeks olla. See tunne on ….. imeline.”

“Sain märkamise ja oskuse väärtustada kõike ja kõiki. Sain enda sees teadlikuks, kuidas jääda nõmedas olukorras rahulikuks. Oskuse iseendasse vaadata, sest tihtipeale oleme ise just enda probleemides süüdi. ”

Selleks, et me kergekäeliselt ei alustaks ja poolel teel alla ei annaks, osalevad kõik, kes lõpetavad 14-päevase tasuta toetusprogrammi, auhindade loosimises.

Auhindadeks on : Õhtusöök kahele Sushi Plazas, Gracefiti poolt Naiselikult vormi 3-kuulised paketid, Martin Pukspuult personaaltreenigud, Floree kauakestvate lillede kimp, Angelika Balmilt kehaõlid, Eesti Seenefarmilt gurmeeseened Lõvilakk ja austerservikud, Chanet Coachingu poolt coaching ning Claarsus Eesmärkides ja Claarsus Eneses online kursused, Caocura kakaolt kvaliteetne kakao, Ecoshilt toitulisandid ja muud. 

Tee endale armas kingitus ja liitu ka sina TASUTA 14-päevase toetusprogrammiga! Ma ei saa garanteerida sulle täielikku elumuutust, kuid saan garanteerida sulle parema tuju, võimalust end märgata ja astuda esimesed sammud positiivsete muutuste suunas.

Loe lisa ja registreeru: “Jah, ma suudan 2021”