Tere, mina olen Tiiu Hinnov

Olen juhtimise ja personaalse arengu coach.

Alates 2022 aasta veebruarist oman ICF-i  ACC taseme sertifikaati.

Oma tööelus olen üle 20 aasta tegelenud mitmete mainekate messi- ja konverentsiprojektide käivitamise, juhtimise ning arendamisega. Kõik see on andnud mulle väärtuslikke kogemusi juhtimise,  toimiva meeskonna loomise ja oluliste muudatuste käivitamise vallas. Olen saanud kaasa teadmise, et iga protsessi käivitavaks jõuks on inimesed ning neid tuleb hoida, arendada  ja usaldada.

Oma eneseteostuse teel olen varasemalt läbinud NLP profikoolituse ja olnud põgusalt selles maailmas ise koolitaja rollis. Viimase viie aasta jooksul olen enda jaoks avastanud coaching’u  mitmekesise maailma, milles tegutsemine, arenemine ja vaimselt kasvamine on muutnud minu elu nauditavalt  põnevaks teekonnaks, mis harmoonilises kooskõlas minu tegeliku minaga.

Vaata, kuidas ma Sind aidata saan

Minu lugu

Olen ema, vanaema, ettevõtja, loomult uudishimulik ja uuendusmeelne. Tahan ikka ja jälle kogeda või käivitada midagi uut. Soovin alati olla teel ja oodata seda, mis veel elus ees ootamas. See omadus on kindlasti saanud kaalukeeleks paljude oluliste otsuste tegemisel minu senises elus.

Millesse usun coach’ina?

Ma usun coaching’u protsessi väesse. Ma usun  inimese teadlikku arengusse oma  parima MINA suunas. Minu usku on toetanud paljude klientide lood ja taipamised sellest, millist muutust nad oma ellu soovivad ja kuidas ise selleni ka tegelikult jõuda. Minu klientide saavutatud teadlikkus iseenda autentsest olemusest ja  sellest, millist elu nad päriselt soovivad elada, olenemata nende ametialasest staatusest või perekondlikust rollist, on andnud  neile võimaluse kogeda transformatsiooni, mis on toonud kaasa julguse vastutada ise oma elu eest kõikjal ja kõiges.

Mis on minu  roll coach’ina?

Olen oma kliendile hea mõttepartner ja usaldusisik, tähelepanelik kuulaja ja  ühise ruumi looja, milles saan  kliendile tagasi peegeldada seda, mida ma kuulen ja näen,  sageli sedagi, mis on nö nähtamatu. Olen kohal hetkes,  julgustades klienti  väljuma oma mugavustsoonist, olema aus oma mõtetes ja tunnetes, et saavutada kooskõla  südame ja mõistuse vahel. Ainult nii saame koos selgeks kliendi uskumused, väärtused ja  vajadused, millest saab tugev vundament tema   uutele eesmärkidele, unistustele ja plaanidele. Ühiselt  leiame vastused seni vastuseta küsimustele ja selgitame välja,  MIKS on päriselt mingi eesmärgi või muutuse saavutamine inimesele oluline.

Minu missioon:

  • Aidata inimesel avastada oma tegelik MINA, see tema päris sügav sisemine olemus, mis annab talle emotsionaalse vabaduse, tasakaalu ja eneseusu.
  • Aidata inimesel saavutada kooskõla oma tegelike väärtuste ja vajadustega, mis mõjutavad tema otsuseid,  valikuid ja inimsuhteid edaspidi kogu elu.
  • Olla kliendile toetavaks partneriks tema uue reaalsuse loomisel, tunnetamisel  ja kinnistumisel. 

Usun, et iga raske katsumus meie eluteel on lihtsalt üks õppetundidest, mille peame omandama selleks, et edasi minna targemana, tugevamana ja paremana.

Faktid minu kohta

Läbitud koolitused

Kas Sina oled valmis rohkemaks?

Aidan ka Sinul saavutada kooskõla oma tegelike väärtuste ja vajadustega.

Pilte minu varasematest tegemistest