Chanet Coaching

Tee TASUTA Coachingu harjutus ELURATAS

annab sulle võimaluse vaadata peale enda elu hetkeolukorrale tervikuna

Eluratas on coachingu harjutus

Eluratas annab sulle võimaluse vaadata enda elu hetkeolukorrale tervikuna peale.

Nagu sa näed pole Chanet Coachingu eluratas ümmargune, vaid C kujuga. Tühi ruum on jäetud kohaks, kus kõik on võimalik. Meie mõistus ei suuda alati kõiki positiivseid lahendusi ja võimalusi näha.

Arvatakse, et eluratta eesmärk on kõik elu osad hoida tasakaalus. Mina seda ei arva, kuna erinevas eluetappidel valime erineva fookuse. Usun, et tasakaal elus on pigem hetkeline.

Me ei peaks ainult selle poole püüdlema, vaid vaatama elu tervikuna ja valima teemad ja rollid, mis meile antud eluetapis on olulisemad. See aitab vältida läbipõlemist.

6 valdkonda sinu elus läbi eluratta.

Vaata nendele peale ja leia igas teemas enda fookus ja olulisus.

Finantsseis on tänapäeva ühiskonnas üks inimese baasvajadusi. Me võime mõelda, et raha pole number üks, kuid see võimaldab meile eluks vajalikke asju. Kuidas sa tunned end oma sissetulekute ja väljaminekute osas? Kas sul on raha oma eesmärkide ja visioonide saavutamiseks?

Eneseareng – inimesena areneme me pidevalt. Usun, et iga inimene sisimas püüdleb paremuse poole. Võta arengut kui teekonda, milles sina tahad saada paremaks. Soovid luua paremaid suhted või soovid saada oma valdkonna meistriks. Või soovid hoopis vaadata elule kui enesearengu teekonnale. Vali see suund, mis sind täna kõnetab.

Enesekindlus – selleks, et teeksime seda, mida päriselt soovime, vajame me vahel rohkem enesekindlust, kui me arvame. Kas sinus on julgust küsida iseendalt ausaid küsimusi ja liikuda enesekindlalt enda elus muutuste suunas, mis viivad sind sinu unistuste elule lähemale?

Suhted – on sul mõttekaaslasi? On sul inimesi, kellega oma elu jagada, keda saad usaldada ja kellelt vajadusel abi otsida? Millised on sinu suhted perega, töökaaslastega ja sõpradega?

Karjäär – kuidas sul läheb karjääris/õpingutes? Kas sa arened ja liigud selles suunas, mida sa päriselt soovid? Kui oled ettevõtte omanik või plaanid ettevõtlusega alustada, siis kuidas läheb ärieesmärkide saavutamisel?

Tervis – kas sul on tervislik eluviis? Kas sa magad piisavalt? Kas sa sööd seda, mis on su kehale parim? Kas sa teed regulaarselt trenni või muud füüsilist tegevust?

Järgmised sammud?

Hinga paar korda rahulikult sisse ja pane kirja number, mis tuleb esimesena meelde sellele valdkonnale mõeldes. Usalda iseennast ja enda tunnet!

*Testi eelduseks on uudiskirjakogukonnaga liitumine. Kirjad tulevad kolmes osas, millega saab eluratta tööriista enda ellu rakendada. 

Eluratas annab sulle visuaalse ülevaate, mis sinu elus hetkel toimub. Kasuta seda TASUTA coachingu tööriista ja toeta iseend julgelt tegutsema enda valitud teekonnal. Tegutsedes teadlikult lood sa oma ellu rahu ja harmooniat rohkem, kui lihtsalt asju ära tehes.

Eluratas on üks coachingu tööriistu. See aitab kaardistada elu erinevate valdkondade hetkeolukorra. See loob selguse, mis su elus hetkel on ja mida oled valmis muutma.

P e a m e e l e s! See on sinu elu ülevaade nüüd ja praegu. Hetk hiljem võib sinu eluratas välja näha juba teistsugune, sest hindamist mõjutavad sinu hetke tuju, üldine meeleolu, asukoht, päeva jooksul toimunud sündmused ja palju muud.

Eluratas on visuaalne vahend, mis aitab sul mõista hetkeolukorda sinu elu kuues valdkonnas. Peale iga valdkonna hindamist pea silmas oma soovi, kuhu soovid jõuda ning tee vajalikud muudatused, et saaksid need saavutatud.

Peale küsimustele vastamist saadan sulle visuaalse tervikvaate elurattast sinu sisestatud e-postiaadressile. See võimaldab sul analüüsida neid kuute valdkonda nii eraldi kui ka tervikuna. Lisaks annan sulle kaasa PCC coachi poolt loodud lisaküsimused, mis aitavad sul edasi liikuda ja teha esimesi samme muutuste suunas. Tervikvaade annab sulle selguse sinu elu hetkeolukorrast ning aitab liikuda suunas, mida sa päriselt enda ellu soovid luua.

 

www.chanet.ee

© Copyright 2024, Chanet Creative OÜ