Tere, mina olen Chanet Siret Simonen

Annan sulle julguse teadlikult tegutseda.

Selgus annab sulle julguse tegutsemiseks. Toetan sind selguse loomisel ja see annab sulle enesekindluse teha otsuseid ja muudatusi, mis on vajalikud edasiliikumiseks.

Usun, et iga inimese potentsiaal saab alguse, kui inimene mõistab iseenda Mina. Kui oleme valmis muutusteks, suudame saavutada kõik, mida ihaldame ja rohkemgi veel.

Loo selgus! Ole teadlik oma soovidest! Tegutse teadlikult muutustes!

  • Töötan meeskondade, juhtide ja kõigi nendega, kes soovivad oma ellu teadlikke muutusi luua.
  • Olen läbinud ICF lahenduskeskne coachingu ja meeskonna coachingu koolitused edasijõudnute kursused, Erickson International
  • Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika eriala (BA), kus minu peateemaks oli meeskondade areng. 
  • Lisaks olen läbinud loenguid Estonian Business School’is  rahvusvahelise ärijuhtimise ja turunduse valdkondades.

Olen ettevõtluse maailmas tegutsenud üle 15 aasta. Oman 6. taseme koolitaja kutset.

Need teadmised ja kogemused annavad mulle võimaluse luua laiapõhjalisi lahendusi nii meeskondadele, organisatsioonidele kui ka üksikisikutele.

Vaata, kuidas ma Sind aidata saan

Minu missioon:

  • Ma soovin aidata luua inimese elus rahulolu ja selgust, et inimeseks ja juhiks arenemine oleks elu loomulik osa, mitte väljakutse. Kui inimene on rahul, siis ka tema ümber olevad inimesed saavad sellest puudutatud. Ma soovin, et iga juht ja inimene töötaks ja areneks teadlikkuse ja naudinguga. Soovin aidata juhte selguse loomisel, väljakutsete ületamisel, raskete otsuste tegemisel ning toetada nende arengut saamaks parimaks juhiks enda inimestele.
  • Ma soovin aidata ettevõtteid teadlikult tegutsema ja aidata näha võimalusi, mis aitavad jõuda eesmärkideni teadlikumalt. Usun, et iga ettevõtte tõeline edu võti on meeskond. Ühtselt hingav meeskond, selgete eesmärkidega ja tegevusplaaniga, kuidas nendeni jõuda. Usun visiooni väesse, mis on loodud teadlikult ega pole pelgalt sõnad firma kodulehel. Ma usun, et ühised kokkulepped ja väärtused aitavad meeskonna toetava kultuuri kasvamisele kaasa. (Loe lisaks: Kuidas toetada meeskondi coachingu kaudu)

Minu lugu

Olen ema, abikaasa, ettevõtja, coach, unistaja. Kuid mitte ainult unistaja vaid ka unistuste elluviija. Mäletan täpselt enda tööintervjuud Postimehes, kus kandideerisin projektijuhiks. Minult küsiti, kus ma näen end 5 aasta pärast. Mul oli sekundiga visioon silme ees ning teadsin kindlalt, et istun enda tantsukooli kontoris.

Postimehest lahkusin hetkel, kui kõik enda töökohast kümne küünega kinni hoidsid. Läksin, et viia ellu oma unistus avada tantsukool ja pakkuda enamatele tantsimise võimalusi Raplamaal.

Tantsukool tegutses 5 aastat. Tippajal tantsis seal üle 330 tantsija ning meil olid suured tantsuetendused ligi 500 pealtvaatajaga. Viimaste tantsukooli aastate kõrvalt astusin EBSi ettevõtlust ja turundust õppima. Lisaks asutasin oma teise ettevõtte Chanet Marketing OÜ, mis korraldas turundusüritusi ja pakkus turundusteenuseid. Ühel aastal olin hõivatud tantsukooli tegevusega, turundusettevõttega ning samal ajal pidasin turundusjuhi ametit ühes ettevõttes. Jah, kes palju teeb see palju jõuab. Siiski oli mul sel ajal pidevalt tunne, et kustutan rohkem tulekahjusid, mitte ei tegele juhtimisega.

Ühel hommikul arvuti kõrval ärgates küsisin ma vaikselt enda sees – kas see on see elu, mida ma tegelikult elada tahan? Kas see on see, millest ma pikalt unistanud olin? Minu vastus oli EI, see ei ole minu unistuste elu. Samal hetkel tekkis ka teadmine, et lasen lahti kõigest, mis mul hetkel olemas on, ning lahkun teadmata ajaks Inglismaale.

Ei, see ei olnud põgenemine, vaid soov muutuse järele. Minu ellu tuli etapp, kus sain eemale kõigist mustritest, mis mind enam ei kandnud. Lõpetasin ära kõik poolikud tööd ja tegemata asjad. Seejärel püüdsin aru saada, mis on see, millega ma tahan edasi tegeleda. Mis on minu järgmised visioonid, mille poole ma nüüd soovin liikuda? Mis on see ala, mis mul südame kiiremini põksuma paneb, ning mille osas tunnen, et see on see minu valdkond?

Minu fookus läks sellele, kes ma päriselt olen ja mida ma nüüd tahan teha. Sain aru, et soovin aidata inimesi nende muutuste teel ja aidata neil näha nende täispotentsiaali. Teadsin sisimas, et küsimuste küsimine on see, mis aitab leida õigeid vastuseid. Aga kuidas ma tean, mida täpselt küsida? Peale Eestisse tagasijõudmist tutvusin ühel üritusel coachinguga. Sain samal hetkel aru, et see on see, millega ma soovin edasi tegeleda. See on minu jaoks võimalus toetada inimesi, et neil oleks julgust oma unistusi teoks teha. Coachingus said minu jaoks kokku minu kirg juhtimise ja inimese arengu toetamise vastu.

 

Soovin siiralt, et inimesed vaataks tihedamini enda sisse ja küsiks endalt: „Mida ma tegelikult tahan?“. Imelised muutused võivad alata, kui vaid leidub julgust sellele küsimusele vastata. 

Faktid minu kohta

Läbitud koolitused

Kas Sina oled valmis rohkemaks?

Aitan ka Sinul leida selgust ja fookust ning liikuda teadlikult enda eesmärgi suunas.

Pilte minu varasematest tegemistest