Tere, mina olen Chanet Siret Simonen

Olen coach (koots või treener) meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad elus muutust.

Olen ettevõtluses olnud üle 10 aasta. Alustasin MTÜ-ga Õpilasest Ettevõtjaks, kus korraldasime noortele ettevõtlusalaseid konverentse ja seminare. Sealt edasi lõin enda esimese ettevõtte – tantsukooli Raplamaal, kus tippajal tantsis üle 330 inimese. Toimusid suured tantsuetendused ja tantsulaagrid. Neid korraldades tekkis mul sügav huvi ja kirg turunduse vastu ning otsustasin oma kogemusi ja teadmisi täiendada EBS-is. Seejärel lõin teise ettevõtte, mis tegeles turundusürituste ja turundusteenuse pakkumisega.

Olen teinud koostööd paljude ettevõtetega ning näinud lähedalt nii väljakutseid kui võite. Ettevõtlus on minu suur kirg. Rõõmustan, kui saan aidata juhtidel ja ettevõtetel jõuda visioonideni ja reaalsete tulemusteni.

Vaata, kuidas ma Sind aidata saan

Minu lugu

Olen ema, abikaasa, ettevõtja, coach, unistaja. Kuid mitte ainult unistaja vaid ka unistuste elluviija. Mäletan täpselt enda tööintervjuud Postimehes, kus kandideerisin projektijuhiks. Minult küsiti, kus ma näen end 5 aasta pärast. Mul oli sekundiga visioon silme ees ning teadsin kindlalt, et istun enda tantsukooli kontoris.

Postimehest lahkusin hetkel, kui kõik enda töökohast kümne küünega kinni hoidsid. Läksin, et viia ellu oma unistus avada tantsukool ja pakkuda enamatele tantsimise võimalusi Raplamaal.

Tantsukool tegutses 5 aastat. Tippajal tantsis seal üle 330 tantsija ning meil olid suured tantsuetendused ligi 500 pealtvaatajaga. Viimaste tantsukooli aastate kõrvalt astusin EBSi ettevõtlust ja turundust õppima. Lisaks asutasin oma teise ettevõtte Chanet Marketing OÜ, mis korraldas turundusüritusi ja pakkus turundusteenuseid. Ühel aastal olin hõivatud tantsukooli tegevusega, turundusettevõttega ning samal ajal pidasin turundusjuhi ametit ühes ettevõttes. Jah, kes palju teeb see palju jõuab. Siiski oli mul sel ajal pidevalt tunne, et kustutan rohkem tulekahjusid, mitte ei tegele juhtimisega.

Ühel hommikul arvuti kõrval ärgates küsisin ma vaikselt enda sees – kas see on see elu, mida ma tegelikult elada tahan? Kas see on see, millest ma pikalt unistanud olin? Minu vastus oli EI, see ei ole minu unistuste elu. Samal hetkel tekkis ka teadmine, et lasen lahti kõigest, mis mul hetkel olemas on, ning lahkun teadmata ajaks Inglismaale.

Ei, see ei olnud põgenemine, vaid soov muutuse järele. Minu ellu tuli etapp, kus sain eemale kõigist mustritest, mis mind enam ei kandnud. Lõpetasin ära kõik poolikud tööd ja tegemata asjad. Seejärel püüdsin aru saada, mis on see, millega ma tahan edasi tegeleda. Mis on minu järgmised visioonid, mille poole ma nüüd soovin liikuda? Mis on see ala, mis mul südame kiiremini põksuma paneb, ning mille osas tunnen, et see on see minu valdkond?

Minu fookus läks sellele, kes ma päriselt olen ja mida ma nüüd tahan teha. Sain aru, et soovin aidata inimesi nende muutuste teel ja aidata neil näha nende täispotentsiaali. Teadsin sisimas, et küsimuste küsimine on see, mis aitab leida õigeid vastuseid. Aga kuidas ma tean, mida täpselt küsida? Peale Eestisse tagasijõudmist tutvusin ühel üritusel coachinguga. Sain samal hetkel aru, et see on see, millega ma soovin edasi tegeleda. See on minu jaoks võimalus toetada inimesi, et neil oleks julgust oma unistusi teoks teha. Coachingus said minu jaoks kokku minu kirg juhtimise ja inimese arengu toetamise vastu.

Minu missioon:

  • Ma soovin aidata luua inimese elus rahulolu ja selgust, et inimeseks ja juhiks arenemine oleks elu loomulik osa, mitte väljakutse. Kui inimene on rahul, siis ka tema ümber olevad inimesed saavad sellest puudutatud. Ma soovin, et iga juht ja inimene töötaks ja areneks Mina-na koos teadlikkuse ja naudinguga. Soovin aidata juhte selguse loomisel, väljakutsete ületamisel ning toetada nende arengut saamaks parimaks juhiks enda inimestele.
  • Ma soovin aidata ettevõtteid teadlikult tegutsema ja aidata näha võimalusi, mis aitavad jõuda eesmärkideni teadlikumalt. Usun, et iga ettevõtte tõeline edu võti on meeskond. Ühtselt hingav meeskond, selgete eesmärkidega ja tegevusplaaniga, kuidas nendeni jõuda. Usun visiooni väesse, mis on loodud teadlikult ega pole pelgalt sõnad firma kodulehel. Ma usun, et ühised kokkulepped ja väärtused aitavad meeskonna toetava kultuuri kasvamisele kaasa. (Loe lisaks: Kuidas toetada meeskondi coachingu kaudu)

Soovin siiralt, et inimesed vaataks tihedamini enda sisse ja küsiks endalt: „Mida ma tegelikult tahan?“. Imelised muutused võivad alata, kui vaid leidub julgust sellele küsimusele vastata. 

Faktid minu kohta

Läbitud koolitused

Kas Sina oled valmis rohkemaks?

Aitan ka Sinul leida selgust ja fookust ning liikuda teadlikult enda eesmärgi suunas.

Pilte minu varasematest tegemistest