fbpx
Chanet Coaching

TASUTA 14-PÄEVANE TOETUSPROGRAMM

Jah, ma suudan 2021!

ALUSTAB TAAS 18.02.2021

Me teeme seda uuesti!

“Jah, ma suudan 2021” – TASUTA 14-päevane toetusprogramm, et hoida end energilisemana ja meel rõõmsamana, alustab 18.02.2021. 

Sellel korral on aktiivsetele enda toetajatele eriti magusad auhinnad

Peaauhind on öö Hiiumaal imelises Dagen Haus’is koos kolmekäigulise õhtusöögi ja rikkaliku hommikusöögiga!
NB! Sa võid valida minna sinna üksi puhkama ning premeerida ennast vaikuse ja laadimisega või kutsuda kaasa endale olulise inimese.

NB! Selleks korraks on programm alustanud ega võta uusi liikmeid juurde. KUID me teeme seda veel tulevikus, anna enda soovist teada ja oled esimene, kes kuuleb sellest.

Kellele?

Programm on kõigile neile, keda eriolukord lähedalt puudutab ja neile, kes tunnevad, et tahavad panustada ühiselt sellesse, et me kõik tunneksime end hästi. 

Programm on kõigile, kes tunnevad, et vajavad toetust enda tasakaalu leidmiseks ja iseenda Mina-ga ühenduse loomiseks.

Toetusprogrammis saab osaleda olenemata asukohast ja ajast ja see on TASUTA.  

Keskendumine positiivsusele aitab tõsta enda energiat ja toetab toimetulekut väljakutsuvas olukorras. Kui oled positiivne, siis su organism toodab dopamiini, mis mitte ainult ei muuda sind õnnelikumaks, vaid lülitab sisse ka kõik sinu aju õppekeskused, võimaldades sul maailmaga erineval viisil kohaneda. 

Positiivne hoiak teeb meid õnnelikumaks, loovamaks ja aitab meil õppida kergemini uues olukorras toime tulema.

Eelmisel aastal osales toetusprogrammis ligi 300 inimest. Toetusprogrammis meeldis neile:

"Mina sattusin programmi n-ö juhuslikult. See programm lükkas käima imelised muutused minu sees. Ma ei saa kõiki muutusi selle programmi "süüks" panna, aga see andis olulise tõuke liikuma hakkamiseks ja enda "remontimiseks". Esimest korda üle mitme aasta ma laulan, päevad läbi. (Mulle on ALATI laulda meeldinud, aga see on lihtsalt kuhugi kadunud olnud). Esimest korda üle mitme aasta võttis mu lähedane mul ümbert kinni ja kinnitas, et ta teab, et mul on raske ja et ta püüab ikka toeks olla. See tunne on ..... imeline.”
Osaleja, 2020
Osaleja: “Sain märkamise ja oskuse väärtustada kõike ja kõiki. Sain enda sees teadlikuks, kuidas jääda nõmedas olukorras rahulikuks. Oskuse iseendasse vaadata, sest tihtipeale oleme ise just enda probleemides süüdi.
Osaleja, 2020

Nüüd on aeg õppida kuulama enda mõtteid
ja märkama seda, mis on hästi.

Millist väärtust programm pakub?

See väljakutse on kokku pandud teaduslikest uuringutest ning aitab luua paremat enesetunnet, rahulolu, tasakaalu ning positiivsust.

Programm “Jah, ma suudan” koosneb  5. sammust, kus igapäevaselt toetame harjutuste ellu viimist. Harjutused võtavad aega vaid 15 – 30 minutit, kuid võid teha pikemalt.

Toetusprogramm tekkis soovist aidata inimestel leida enda sees taas tasakaal ja toetada inimesi väljakutsuval ajal ning suurte muutuste sees.


“Minu süda tuksub juba aastaid coachi ametile, et saaksin toetada inimesi loomaks ühendusi iseenda, enda unistuste ja tegudega. Olen samuti pikalt kodustes toimetustes nii nagu tuhanded ja tuhanded inimesed. Kuna eelmisel korral sai programm niivõrd head tagasisidet, siis otsustasin seda korrata.”

Chanet Siret Simonen

TULE JA ANNA ISEENDALE VÕIMALUS NING TOETA SEELÄBI TEISI!

Kingitused osalejatele

Selleks, et teid motiveerida ja kinkida teile enda aega, on programmi toetamas imelised partnerid. 

NB! Need on Chanet Coaching’u lemmik teenused ja tooted!

Majutus DAGEN HAUS'i külalistemajas

1 öö üksi või kahekesi koos kolmekäigulise Hiiumaise kohaliku õhtusöögiga ja rikkaliku hommikusöögiga

Fotosessioon

Kristi Kullerkupp Photography 45-minutiline fotosessioon

Kajakimatk

4-tunnine piknikuga kajakimatk kahele Tallinna Lennusadamast Paljassaare hoiualale

1:1 coaching Chanet Coaching'u poolt

Sulle sobival ajal, et toetada sinu arengut ja muutusi

Kuidas osaleda?

Programm toimub kinnises Facebooki grupis, kuhu tulevad igapäevaselt postitused konkreetse päevaülesandega. Osalejad saavad kommentaarides jagada oma edusamme ja üksteist toetada. 

NB! Selleks korraks on programm alustanud ega võta uusi liikmeid juurde. KUID me teeme seda veel tulevikus, anna enda soovist teada ja oled esimene, kes kuuleb sellest.

Anna enda soovist teada:

Privaatsustingimused. Me ei saada spämmi.

NB! Me hoiame ja austame seal grupis üksteist! Mittesobivad kommentaarid eemaldatakse. Hoiame grupis üksteist ega tee selles osas allahindlusi.

Ära liitu grupiga juhul:

  • Kui soovid tulla vaid uudistama.
  • Kui tunned, et tahaks tulla gruppi ja öelda kõigile enda tõde, kuidas asjad tegelikult on.
  • Kui sa ei ole valmis muutusteks.

Juhendaja

CHANET SIRET SIMONEN on coach juhtidele ja meeskondadele ning koolitaja. Lisaks on Chanet Siret õppinud turundust ja rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning hetkel õpib Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Ettevõtluses on ta olnud tegev ligi 10 aastat, alustades enda esimese ettevõttega juba 22-aastaselt. Tema eesmärk on aidata inimestel jõuda nii enda kui ettevõtte täieliku potentsiaalini ja täisväärtusliku elu loomiseni. Chanet Siret usub, et kõik inimesed on eksperdid enda elus, mistõttu koolitustele läheneb ta läbi coachingu põhimõtete.

Coach Chanet Siret Simonen

www.chanet.ee

© Copyright 2021, Chanet Creative OÜ