fbpx

14-PÄEVANE TOETUSPROGRAMM

Jah, ma suudan!

Sellel korral on TASUTA toetusprogramm “Jah, ma suudan” alustanud ning uusi liikmeid hetkel enam vastu ei võeta. Kui sooviksid programmist edaspidi osa saada, siis jäta siia enda e-mail ning me anname teada, kui uus programm alustab.

Registeeri oma huvi:

Kellele?

Programm on kõigile neile, keda hetkeolukord lähedalt puudutab ja neile, kes tunnevad, et tahavad panustada ühiselt sellesse, et me kõik tunneksime end hästi. 

Programm toetab sind õpetaja, ettevõtja, lapsevanem ja sind, kes oled jäänud ootamatult tööta ja/või selles olukorras üksi.

Toetusprogrammis saab osaleda olenemata asukohast ja ajast ja see on TASUTA.  

Keskendumine positiivsusele aitab tõsta enda energiat ja toetab toimetulekut väljakutsuvas olukorras. Kui oled positiivne, siis su organism toodab dopamiini, mis mitte  ainult ei muuda sind õnnelikumaks, vaid lülitab sisse ka kõik sinu aju õppekeskused, võimaldades sul maailmaga erineval viisil kohaneda. 

Positiivne hoiak teeb meid õnnelikumaks, loovamaks ja aitab meil õppida kergemini uues olukorras toime tulema.

Olenemata kõigest on ka praeguses olukorras mitmeid positiivseid külgi: 

Nüüd on aeg õppida kuulama enda mõtteid
ja märkama seda, mis on hästi.

See väljakutse on kokku pandud teaduslikest materjalidest ning aitab luua paremat tunnet, rahulolu, tasakaalu ning rahu.

Programm “Jah, ma suudan” koosneb  5. sammust, kus igapäevaselt toetame harjutuste ära tegemist. Harjutused võtavad aega vaid 15 minutit, kuid võid teha pikemalt.

Toetusprogramm tekkis soovist aidata inimestel leida enda sees taas tasakaal ja toetada inimesi muutuste sees.


Minu süda tuksub juba aastaid coachi ametile, et saaksin toetada inimesi loomaks ühendusi iseenda, enda unistuste ja tegudega. Olen praegu kodustes toimetustes nii nagu tuhanded ja tuhanded inimesed. Kuna olen coachina toetamas inimesi nende muutustes, siis tekkis suur soov kuidagi toetada inimesi, kes hetkel on kodudes ootamatus olukorras ning suures muutuste keerises. 

 

Chanet Siret Simonen

 

Millist väärtust programm pakub?

TULE JA ANNA ISEENDALE VÕIMALUS NING TOETA SEELÄBI TEISI!

NB! Kõikide 14 päeva aktiivselt kaasa teinud osaliste vahel loositakse välja 1:1 online coachinguid, koolitustel osalemisi, kui aeg on taas nendeks õige ja muid üllatusauhindu. KÕIK, kes lõpetavad 14-päevase programmi, saavad tunnustuse ja sooduskupongid.  

Lisaks Chanet Coachingule on osalejatele välja pannud oma tooteid ka: 

Kuidas osaleda?

Programm toimub kinnises Facebooki grupis, kuhu tulevad igapäevaselt postitused, konkreetse päeva ülesandega. Osalejad saavad kommentaarides jagada oma edusamme ja üksteist toetada. 

Registreeri oma huvi:

Privaatsustingimused. Me ei saada spämmi.

NB! Me hoiame ja austame seal grupis üksteist! Mittesobivad kommentaarid eemaldatakse. Hoiame grupis üksteist ega tee selles osas allahindlusi.

Ära liitu grupiga juhul:

  • Kui soovid tulla vaid uudistama.
  • Kui tunned, et tahaks tulla gruppi ja öelda kõigile enda tõde, kuidas asjad tegelikult on.
  • Kui sa ei ole valmis muutusteks.

Juhendaja

CHANET SIRET SIMONEN on lahenduskeskne coach ning ettevõtja. Lisaks on Chanet Siret õppinud turundust ja rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning hetkel õpib Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Ettevõtluses on ta olnud tegev ligi 10 aastat, alustades enda esimese ettevõttega juba 22-aastaselt. Tema eesmärk on aidata inimestel jõuda nii enda kui ettevõtte täieliku potentsiaalini ja täisväärtusliku elu loomiseni. Chanet Siret usub, et kõik inimesed on eksperdid enda elus, mistõttu koolitustele läheneb ta läbi coachingu põhimõtete.

Coach Chanet Siret Simonen

www.chanet.ee

© Copyright 2020, Chanet Creative OÜ