Toetame üksteist

Jah, ma suudan sellel aastal rohkemaid toetada. Mind on alati elu kutsunud aitama. Mulle on isegi jagatud õpetussõnu, et kuidas ma võiksin ja peaksin ütlema ei ning olema kurjem. 

Ma ei saa selle vastu midagi teha, et kui minu võimuses on aidata ja toetada, siis ma teen seda. Kuid see peab tulema südamest. Kui mul pole soovi südamest, siis ma pigem jään enda juurde ja hoolitsen enda eest. Heategu ei saa tulla kellegi või millegi arvelt. Sellel ei tohi olla niinimetud peidetud kulusid. Iseenda heaolu kõigepealt ja siis alles teised. 

Üks heategu päevas võib muuta sinu elu!

Kui sead endale väljakutse iga päev head teha, hakkad rohkem märkama heategude võimalusi enda ümber ning see annab palju positiivsust vastu.

Olen kahel varasemal aastal toetanud kokku ligi 600 inimest läbi “Jah, ma suudan” toetusprogrammi. Need tagasisided, kuidas inimene valib tänu sellele programmile iseend on südant puudutavad ja see on minu “miks” selleks et inimesed valiksid enda heaolu ja iga väike muutus positiivsuse suunas on kogu ühiskonnale kingitus. Oleme toeks üksteisele, lõpetame vastandumise ja lubame empaatial kasvada. Mõtle, et heategu päevas paneb vähemalt 2 inimest end paremini tundma ja kannavad seda tunnet ka teistele edasi.

Sellel aastal soovisin rohkem. Soovisin rohkemaid aidata ja toetada. 

Mul on olnud põhikoolist saadik unistus teha heategevuskontserteid. Hetkel veel ei ole see aeg, kuid mõtlesin, et keda saaksin antud hetkel toetada, kus saan ka teised appi kustuda. Coachina toetan inimestel enda ellu muutusi lubamaks ning nendega toime tulemiseks ja süda soovis toetada ning julgustada neid, kellel on keeruline muutustes valida iseend. Valida endale uus algus ja olla selles toetatud. Ma soovin toetada naisi, kes vajavad elementaarseid igapäeva asju, et jaksata valida uus algus.

Tule vali end ja seeläbi aita toetada Eesti Naiste Varjupaikade Liitu. Sa võid valida sellel aastal “Jah, ma suudan 2022” toetusprogrammi tasulise paketi, millest 22% läheb Eesti Naiste Varjupaikade Liidule. 

Vali iseend ja registreeri juba nüüd “Jah,ma suudan” toetusprogrammiga.

Keskendumine positiivsusele aitab tõsta enda energiat ja toetab toimetulekut väljakutsuvas olukorras. Kui oled positiivne, siis su organism toodab dopamiini, mis mitte ainult ei muuda sind õnnelikumaks, vaid lülitab sisse ka kõik sinu aju õppekeskused, võimaldades sul maailmaga erineval viisil kohaneda.