cropped-Kuld.png

Selgus eesmärkides

Me elame oma kiiret elu ja paljud meist ei leia aeg, et mõtiskleda selle üle, mida nad elult tegelikult soovivad. Selline tegevus tundub meile hinnalise aja raiskamisena või lihtsalt tähelepanu kõrvale juhtimisena 101 tähtsalt asjalt, mis meil nimekirjas niigi ees juba ootamas on.

Juhul kui sul ei ole selgust selles, mida sa soovid, siis on võimatu omada ka selget suunda ja me liigume just sinna, kuhu elu meid parasjagu viib. Lõpuks võime ennast leida teadmata kus, teadmata koos kellega ja tegemas teadmata mida.

 

 

Kui me ei tegele sellega, mida tahame, teeb see väga raskeks ka teistele EI ütlemise. Kuidas saaksid ennast prioriteediks seada, kui sul pole midagi, mille nimel just enda jaoks pingutada? Sul ei olegi mingit põhjust öelda EI.

Eesmärkide omamine annab meile ka eluks selge sihi. Juhul, kui teame, mida tahame, saame keskenduda ja küsida endalt: ”Kas see viib mind minu eesmärgi suunas või sellest hoopis eemale?” 

 

Sellelt kursuselt saad:

Võta enda jaoks aega

Leia endale koht, kus saad olla segamatult

Leia vastused oma küsimustele

Programmiga alustamiseks on vaja luua endale hetk, kus saad investeerida aega enda eesmärkide ja visioonidega tegelemiseks. Kursus sisaldab töövihikuid, mille saad alla laadida (soovi korral printida). Igas moodulis ootab Sind video, lisaks olen loonud boonusena visioonirännaku. Igas moodulis toetan ja juhendan Sind selles toimetama. Võta aega, et vastata töövihikute igale küsimusele tõetruult, ausalt ja hoolikalt.

Lähemalt kursusest:

Investeerides Claarsus eesmärkides programmi on Sul eluaegne ligipääs sellele programmile. Täiendame seda jooksvalt ning ka uuendused on Sulle kättesaadavad. Kuid selleks, et see päriselt toimiks, pead Sa võtma aja ja selle enda jaoks läbi tegema. Kui tekib protsessi sees küsimusi, siis olen kõige kiiremini kättesaadav coach@chanet.ee

 

Kui sa ei tea, mida soovid, siis jõuad lõpuks selleni, mis lihtsalt juhtub!

Seega alusta parem nüüd!

Selgus eesmärkides

saa selgus, kus oled hetkel enda elus ja loo sealt lähtuvalt uus teadlik visioon
39
  • eluaegne ligipääs programmile
  • toetus vajadusel e-maili teel
  • programm täieneb jooksvalt
Päeva
Tundi
Minutit

Programmi koolitajad:

Tiiu Hinnov

Coaching on Tiiu jaoks aktiivse kuulamise ja õigete küsimuste esitamise kunst, mis toetab inimest tema teekonnal heast paremaks. Tiiu roll coachina on toetada oma kliendi arengut, samuti tema eesmärkide saavutamist ja heade ideede ellu viimist. Tiiul on palju väärtuslikke kogemusi toimiva meeskonna loomise, selgete eesmärkide sõnastamise ja julgete muudatuste käivitamise vallas. Enesearengu teel on ta läbinud NLP profikoolituse ja saavutanud NLP master-practitioner’i taseme. Alates 2018 aastast on Tiiu diplomeeritud juhtimise coach ja International Coach Federation (ICF) Estonia liige.

Chanet Siret Simonen

Chanet Siret Simonen on coach (koots või treener) meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad elus muutust. Ta sai lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal. Praeguseks on ta teinud üle 1500 coachingu tunni ning aidanud mitmeid inimesi, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. Ta on aidanud näha imelisi visioone, kuhu soovitakse liikuda ning olnud tunnistajaks ka nende visioonide elluärkamisele. Ettevõtluses on Chanet Siret Simonen olnud üle 15 aasta ning ettevõtlus on tema suur kirg. Ta rõõmustab, kui saab aidata juhtidel ja ettevõtetel jõuda visioonideni ja reaalsete tulemusteni.

Kui sul on koolituse kohta küsimusi või soovid lisainfot, siis kirjuta: info@chanet.ee