Tere tulemast Chanet Coachingu retriitide maailma!

Kui sa oled valmis avastama sügavamat enesearengut, isikliku kasvu saladusi ja oma sisemist potentsiaali, siis oled jõudnud õigesse kohta. Mina, Chanet Siret Simonen, olen loonud kolm ainulaadset retriiti, kus olen toonud kokku kogu oma 6 aasta teadmised ja kogemused coachi ja andragoogina, et sind maksimaalselt toetada. Lisaks olen saanud uuemaid meetodeid ja teadmisi oma Kanada õpetajatelt, mida olen valmis sinuga jagama.

Miks tulla retriidile?

✨ Võtame aja kõige kiire seas ja mõtestame päriselt läbi, mida me oma elus soovime kogeda.

✨ Jagame oma teekonda teiste innustavate inimestega ja nende toel avastame uusi teadmisi ja vaatenurki.

Õpime praktilisi meetodeid ja tehnikaid, mis aitavad meil saavutada eesmärke ja muuta oma elu.

✨ Sukeldume sügavale eneseavastamisse ja aitame meil mõista, kes me tõeliselt oleme ja mida soovime saavutada.

Valige üks või mitu meie retriiti ja avasta oma tõeline potentsiaal ning muutke enda elu täpselt selliseks, nagu te soovite. 

Mina olen siin, et sind maksimaalselt toetada!

Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

Kohti on vaid 12! 

Retriit: "Mida ma päriselt soovin?"

Kas soovid leida selgust oma unistustes, eesmärkides ja suundumuses? See retriit viib meid mõlemaid sügavale eneseavastamise teekonnale, kus avastame oma tõelised soovid ja vajadused. Koos toetava rühmaga loome selguse visioonis ja uurime, kuidas neid unistusi ellu viia.

AJAKAVA

3. – 5. november 2023

Retriit: "Loo teadlikult aasta 2024"

Kas soovid olla ületamatu jõud oma elus ja saavutada rohkem, kui kunagi varem? See retriit õpetab meile, kuidas murda piirangud ja vabastada oma sisemine jõud. Oleme siin, et innustada meid mõlemaid olema pidevas liikumises, kasvamas ja avastamas oma piiritut potentsiaali.

AJAKAVA

8. – 10. detsember 2023

Retriit: "Ole peatumatu enda teekonnal"

Miks mõned inimesed üllatavad iseennast saavutustega, samas kui teised ei jõua kunagi oma potentsiaalini? “The Unstoppable” retriit annab meile vajaliku vundamendi, et muutuda ületamatuks igas olukorras ja igas kohas. Nüüd on aeg selgusele jõuda ja saada osaks sellest ületamatust jõust, mis meie sees peidus on.

AJAKAVA

19. – 21. jaanuar 2024

HIND

Ühe retriidi maksumus 490 €
Hind sisaldab tervislikku toetavat toitlustust, ööbimist, õppematerjale.

Registreerides kahele retriidile korraga on hind 445 €/retriit

Registreerides kõigile kolmele retriidile korraga on hind 397 €/retriit  

NB! Kõik, kes registreerivad enne oktoobrit kahele või kolmele retriidile saavad boonuseks TASUTA  1:1 coachingu sessiooni zoomis!


Võimalus maksta mitmes osas. Kõikidele osalistele
KINGITUS!

Kuna soovin maksimaalselt kõiki toetada, siis kohtade arv on piiratud. 

Chanet Siret Simonen on PCC, AATC coach  ja koolitaja meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad elus muutust. Ta sai lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal. Praeguseks on ta teinud ligi 1000 coachingu tunni ning aidanud mitmeid inimesi, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. Ta on aidanud näha imelisi visioone, kuhu soovitakse liikuda ning olnud tunnistajaks ka nende visioonide elluärkamisele. Ettevõtluses on Chanet Siret Simonen olnud üle 10 aasta ning ettevõtlus on tema suur kirg. Ta rõõmustab, kui saab aidata juhtidel ja ettevõtetel jõuda visioonideni ja reaalsete tulemusteni.