RETRIIT: "Ole peatumatu enda teekonnal"

Mõned inimesed üllatavad isegi iseennast sellega, mida nad saavutavad, samas kui teised ei jõua kunagi oma potentsiaalini? Nüüd on aeg, et saaksite olla see peatumatu jõud iseenda jaoks, kes te tõeliselt olete.

Retriit on loodud selleks, et tuua selgust ja avastada see ületamatu jõud, mis sinu sees peidus on.

Tere tulemast meie kolmanda retriidi juurde, mis kannab pealkirja “Ole Peatumatu: Avasta enda tõeline potentsiaal.” See retriit on mõeldud selleks, et anda teile vundament, mida vajate, et saada peatumatuks igal ajal ja igal pool.

Kes ma olen ja mida sulle pakun?

Mina, Chanet, PCC taseme coach ja andragoog, usun, et need inimesed mõtlevad õigesti. Minu missioon on toetada julgeid inimesi, mistahes rahalises seisus või emotsionaalses punktis nad oma eluga parasjagu on. Ja ma tean, et koostegemises peitub jõud – seepärast olen loonud sulle võimaluse võtta osa kolme osalisest rühmaretriidist, et õpiksid tundma oma salasoove, neid endale teadvustada ja ellu viima hakata.

Minu kogemused (jah, ma olen ka eelnevalt sarnaseid retriite läbi viinud) on näidanud, et grupi retriitidel on oma eriline jõud. Inimesed, kes julgevad oma elus vastuvõtta muutuseid ja töötavad rühmas samade eesmärkide nimel, on avatumad ja julgemad oma unistusi ära tundma, endale teadvustama ja teistele välja ütlema.

Kuid see retriitide sari saab olema esmakordne ja eriline. Nimel olen viimased pool aastat erinevate Erickson coachingu looja ja kauaaegsete Kanada õpetajate käe all täiendanud oma seniseid teadmisi, kuidas just gruppide teadlikkuse avardumist.

Retriidil toimuvad lisaks töötubadele, rühma coachingu sessioonid. See tähendab, et ma juhendan ja toetan sind, kuigi sa ei pruugi seda otseselt tajuda, kogetud ja toimivate viisidega leidma oma tõeline mina. Sind ümbritseb seltskond mõttekaaslasi, kes on küll igaüks individuaalsel teekonnal, kuid rühma eesmärk on sama – võtta vastutus oma elus ja lasta oma tõelisel potentsiaalil särada.

Mis sind ees ootab:

🌟 Sügav eneseavastamine: Läheme sügavale eneseavastamise teekonnale, et paljastada sinu peidetud potentsiaal ja avastada, mida sa tõeliselt suudad saavutada.

🌟 Piirangutest vabanemine: Leiame sinu teekonda toetavad meetodeid, kuidas ületada piiranguid ja saavutada hämmastavaid tulemusi, mida sa kunagi ei osanud ette kujutada.

🌟 Iseenda ja enda annete väärtustamine ja sellega nähtavale tulek. 

Teeme kõik selleks, et leiaksid endas julguse käia enda valitud teekonnal.

!!!!!!Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

Retriit on mõeldud neile, kes soovivad:

🌟 Kogeda isiklikku arengut ja kasvu.

🌟 Murda piiranguid ja avastada oma tõelist potentsiaali.

🌟 Olla peatumatu jõud igal eluhetkel.

Retriidi asukoht ja kestvus:

Üks retriit kestab 3 päeva looduskaunis kohas, vaid 1 tunni kaugusel Tallinnast. 

See on koht, kus sa saad mugavalt ja turvaliselt luua uusi teadmisi eneseavastamise ja enesearmastuse maailmas.

Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

Retriidil keskendume:

Retriit on väga praktiline! Kasutan meetodeid ja praktikaid, mis on aastate jooksul ennast tõhusalt tõestanud. 

Sa saad osa rühma coachingutest, kuid samuti on sinu päralt individuaalsed vestlused ja ülesanded. Retriit ei ole pelgalt puhkus – pigem ootab sind ees tihe päevakava, mille vältel saad luua tugeva vundamendi iseenda tuleviku visioonide tarbeks. Küll aga jätan sulle piisavalt aega oma mõtetega sinapeale jõudmiseks ja iseendaga ühenduse loomiseks.


NB! Isegi, kui see tundub sulle võõras, tule kohale mindsetiga, et kõik on päriselt võimalik. Oled valmis sisemiselt pingutama, et avastada oma tee. See ei pruugi tulla lihtsalt, aga usu endasse ja minu ning rühma toel sa saad hakkama. Kui sa 100% ei tunne, et nii võiks päriselt olla, siis ole avatud ja tee kõiki ülesandeid retriidi jooksul kaasa. Ka pisike samm on edasiviiv.

Retriidi maksumus:

19.-21. jaanuar 2024 retriidi hind on 490€ ja sisaldab endas:

  • Majutust
  • Tervislikku toitu 3 x päevas ja vahepalad
  • Õppematerjale
  • 3 grupi coachingu sessiooni
  • Grupi coachingu põhimõtetel töötube ja praktikaid
  • Individuaalseid harjutusi
  • Vajadusel toetan sind 1:1 coachingu abil
  • Joogatunnid hommikuti
  • Saun
  • Retriidi lõppedes annan sulle tunnistuse

Kohti on vaid 12.

!!!!!!Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

Tasuda saab ka osamaksetena. Kui soovid maksta rohkem kui 3 osas, siis võta minuga ühendust coach@chanet.ee

Tutvu retriit 1: “Mida ma päriselt soovin?” 3.-5. november 2023

Tutvu retriit 2: “Loo teadlikult aasta 2024” 8.-10. dets 2023

Registreerides kahele retriidile korraga on hind 445 €/retriit

Registreerides kõigile kolmele retriidile korraga on hind 397 €/retriit  

NB! Kõik, kes registreerivad enne oktoobrit kahele või kolmele retriidile saavad boonuseks TASUTA  1:1 coachingu sessiooni zoomis!

Kui olete valmis avastama oma potentsiaali ja astuma sammu selguse poole, siis ootan sind väga retriidile! 

Kohtumiste ja loomisteni! 

Chanet Siret Simonen

Chanet Siret Simonen PCC, AATC coach ja koolitaja

 Ta on õppinud rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika erialal.
Chanet Siret Simonen on coach ja koolitaja meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad elus muutust. Sain lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal. Praeguseks on ta teinud ligi 1000 coachingu tunni ning aidanud mitmeid inimesi, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. Olen aidanud näha imelisi visioone, kuhu soovitakse liikuda ning olnud tunnistajaks ka nende visioonide elluärkamisele.