RETRIIT: "Loo teadlikult aasta 2024"

Kas oled valmis looma enda kõige edukamat aastat? Selleks, et saavutada enda soovitud ja loodud visioonid ja eesmärgid pean ma mõistma, mis ma üldse soovin kogeda. Minu jaoks on oluline vaadata elu, kui tervikut ja luua selgus ja visioon kõikides eluvaldkondades, mis on see, mida sa soovid kogeda. Kui ma soovin kogeda näiteks edukat aastat ettevõtjana, siis mis valdkondades sa oled valmis tegema kompromisse või millele pead rohkem tähelepanu pöörama. Kui oled sellest teadlik, siis see ei loo su ellu kaost ega lõhu seda, mida tegelikult soovid hoida. Minu jaoks on edu võtmeks: otsus, järjepidevus tegutsemises ja valmisolek kohaneda. Seda toetab selgus visioonides. Kas oled valmis oma elu parimaks aastaks?

Otsusta, et see saab olema sinu Parim Aasta… Üldse!

Sellel retriidil süveneme elu tervikpilti, luues selgust olulistes valdkondades sealhulgas füüsilises heaolus, suhetes, karjääris ja enesearengus, rahas, ettevõtluses. Uurime, mida tähendab edu sinu jaoks ja mida soovid manifesteerida. Kuna oma unistuste tegelikkuseks muutmiseks on iseendaga kooskõla hädavajalik, siis praktiseerime ja mõtestame ka seda.

Mida oodata:

🌟 Eneseavastamine: Alustame eneseavastamise teekonda, et paljastada varjatud potentsiaal ja eemaldada endpiiravad uskumused. Selle retriidi lõpuks oled valmis tervitama uut aastat enda tugevama ja enesekindlama versioonina.

🌟 Takistuste ületamine: Laseme tuvastada ja ületada takistused, mis on sind siiani tagasi hoidnud. Koos loome kindla aluse isiklikule kasvule, varustades sind vajalike tööriistadega, et seista vastu eesootavatele väljakutsetele.

🌟 Loome uue Mina ja teadvustame enda eduka mina identiteeti: Sul on võimalus muuta oma mindset, harjumused ja uskumused enda teekonna toetajateks.

Eluvaldkonnad, mida uurime:

🌟 Tervis ja heaolu

🌟 Suhted

🌟 Karjäär ja raha

🌟 Isiklik kasv ja areng

🌟 Vaimsus ja teadvelolek

Kes ma olen ja mida sulle pakun?

Mina, Chanet, PCC taseme coach ja andragoog, usun, et need inimesed mõtlevad õigesti. Minu missioon on toetada julgeid inimesi, mistahes rahalises seisus või emotsionaalses punktis nad oma eluga parasjagu on. Ja ma tean, et koostegemises peitub jõud – seepärast olen loonud sulle võimaluse võtta osa kolme osalisest rühmaretriidist, et õpiksid tundma oma salasoove, neid endale teadvustada ja ellu viima hakata.

Minu kogemused (jah, ma olen ka eelnevalt sarnaseid retriite läbi viinud) on näidanud, et grupi retriitidel on oma eriline jõud. Inimesed, kes julgevad oma elus vastuvõtta muutuseid ja töötavad rühmas samade eesmärkide nimel, on avatumad ja julgemad oma unistusi ära tundma, endale teadvustama ja teistele välja ütlema.

Kuid see retriitide sari saab olema esmakordne ja eriline. Nimel olen viimased pool aastat erinevate Erickson coachingu looja ja kauaaegsete Kanada õpetajate käe all täiendanud oma seniseid teadmisi, kuidas just gruppide teadlikkuse avardumist.

See retriit ei piirdu üksnes plaanide seadmise ja nendest kinnipidamisega, vaid nende tegelikkuseks muutmisega.
Retriit on väga praktiline. Kombineerin sügavat reflektsiooni ning grupi/individuaalse coachingu meetodeid/praktikaid, mis mind ennast või minu coachitavaid on toetanud. Lisaks on individuaalsed ülesanded ja vestlused. Samuti saad sa aega oma mõtete mõtestamiseks ja iseendaga ühenduse loomiseks.
Retriidi lõppedes on sul olemas selge visioon ja praktilised sammud enda parima aasta saavutamiseks.

Retriidi asukoht ja kestvus:

Üks retriit kestab 3 päeva looduskaunis kohas, vaid 1 tunni kaugusel Tallinnast. 

See on koht, kus sa saad mugavalt ja turvaliselt luua uusi teadmisi eneseavastamise ja enesearmastuse maailmas.

Retriidil keskendume:

Retriit on väga praktiline! Kasutan meetodeid ja praktikaid, mis on aastate jooksul ennast tõhusalt tõestanud. 

Sa saad osa rühma coachingutest, kuid samuti on sinu päralt individuaalsed vestlused ja ülesanded. Retriit ei ole pelgalt puhkus – pigem ootab sind ees tihe päevakava, mille vältel saad luua tugeva vundamendi iseenda tuleviku visioonide tarbeks. Küll aga jätan sulle piisavalt aega oma mõtetega sinapeale jõudmiseks ja iseendaga ühenduse loomiseks.


NB! Isegi, kui see tundub sulle võõras, tule kohale mindsetiga, et kõik on päriselt võimalik. Oled valmis sisemiselt pingutama, et avastada oma tee. See ei pruugi tulla lihtsalt, aga usu endasse ja minu ning rühma toel sa saad hakkama. Kui sa 100% ei tunne, et nii võiks päriselt olla, siis ole avatud ja tee kõiki ülesandeid retriidi jooksul kaasa. Ka pisike samm on edasiviiv.

Retriidi maksumus:

8. – 10. detsember 2023 retriidi hind on 490€ ja sisaldab endas

Majutust
Tervislikku toitu 3x päevas ja vahepalad
Õppematerjale
3 grupicoachingu sessiooni
Grupi coachingu põhimõtetel töötube ja praktikaid
Individuaalseid harjutusi
Vajadusel toetan sind 1:1 coachingu abil
Joogatunnid hommikuti
Saun
Retriidi lõppedes annan sulle tunnistuse

Kohti on vaid 12

!!!!!!Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

Tasuda saab ka osamaksetena. Kui soovid tasuda rohkem kui 3 osas, võta minuga ühendust coach@chanet.ee

Tutvu retriit 1: “Mida ma päriselt soovin?” 3. – 5. november 2023

Tutvu retriit 3:  “Ole peatumatu enda teekonnal” 19. – 21. jaanuar 2024

Registreerides kahele retriidile korraga on hind 445€/retriit

Registreerides kõigile kolmele retriidile korraga on hind 397€/retriit  

!!!!!!Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

NB! Kõik, kes registreerivad enne oktoobrit kahele või kolmele retriidile saavad boonuseks TASUTA  1:1 coachingu sessiooni zoomis!

Lisa kõik tooted ostukorvi ja soodustus tuleb automaatselt!!!

Kui olete valmis avastama oma potentsiaali ja astuma sammu selguse poole, siis ootan sind väga retriidile! 

Kohtumiste ja loomisteni! 

Chanet Siret Simonen

Chanet Siret Simonen PCC, AATC coach ja koolitaja

 Ta on õppinud rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika erialal.
Chanet Siret Simonen on coach ja koolitaja meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad elus muutust. Sain lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal. Praeguseks on ta teinud ligi 1000 coachingu tunni ning aidanud mitmeid inimesi, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. Olen aidanud näha imelisi visioone, kuhu soovitakse liikuda ning olnud tunnistajaks ka nende visioonide elluärkamisele.