fbpx

Online kursuse “Mina” jooksul õpid, kuidas muuta piiravaid uskumusi ja käitumisviise. Kuidas ületada väljakutsed ja liikuda teadlikult enda unistuste “Mina” suunas.

Muutuste tegemiseks iseendas on vajalik teha tööd nii mõistuse, kui ka alateadvuse tasandil.

Sageli on meis miski, mis ei lase meil edasi liikuda, aga me ei leia neid punkte üles. Neid takistusi on võimalik ületada, tehes oma Minaga teadlikult tööd.

 

3-kuusel kursusel läbime:


Kõik saab alguse MINAst – Suurepärased ideed, looming,
ettevõtted ja ka takistused, hirmud ja piirangud.

KELLELE?

Online kursus “Mina” jooksul õpid, kuidas muuta piiravaid uskumusi ja käitumisviise. Kuidas ületada väljakutsed ja liikuda teadlikult enda unistuste “Mina” suunas.

Sa õpid kursusel mõistma iseend ja leidma sisemisi ressursse, mis aitavad sul tunda ennast terviklikuna ja  enesekindlamana.

Kursusel õpetame sind kasutama enda loomingulisust ja suunama seda eesmärgile, mida soovid saavutada. Kursuse jooksul lood endale ise uue võimaluse, võttes enda mõtted ja visioonid kontrolli alla.

Oma kasvuala fookuse saad valida ise:

MIKS?

Enda MINA-ga tegelemine vallandab murrangu, mis annab su elus toimuvatele muutustele positiivse arengu.

Olles iseendaga ühenduses, on Sinus jõud tegutseda, jõud liikuda teadlikult edasi, ning jõud viia ellu enda unistused, ükskõik mis valdkonnas. On selleks kärjäär (ettevõtlus), teadlik suhe või hoopis rahaline küllus.

Kõik saab alguse MINAst – Suurepärased ideed, looming, ettevõtted ja ka takistused, hirmud ja piirangud.

Muutuste tegemiseks iseendas on vajalik teha tööd nii mõistuse, kui ka alateadvuse tasandil.

Sageli on meis miski, mis ei lase meil edasi liikuda, aga me ei leia neid punkte üles. Neid takistusi on võimalik ületada, tehes oma Minaga teadlikult tööd.

MINA PREEMIUM

Põhjalik kursus MINA muutuse toetamiseks
150
99 kuus
  • Läbid kursuse omas tempos
  • Tugi vajadusel
  • Ligipääs programmile 4-kuuks
  • võimalus broneerida coaching soodushinnaga

MINA valin olla VIP

Tervik lahendus sinu MINA muutuse toetuseks! KOHTI VAID 15 inimesele
400
250 kuus
  • 1:1 coaching korra kuus
  • Grupicoaching korra kuus
  • Toetav kogukond
  • Kursusele ligipääs ka peale programmi lõppu

MINA osalen kursusel, kui

Ma ei vali kursust, kui

 

Kaks aastat tagasi tuli minu juurde sõna “MINA”. Teadsin, et see on oluline sõna, kuid too aeg ei olnud sellega tegelemiseks veel õige.

Täna on aga “MINA” tähenduse saanud ja soovin seda ka teile jagada.

Olen loonud veebikursuse “MINA”, mille eesmärgiks on oma piirangute märkamine ning nende muutmine, sest kõik suured muutused maailmas saavad alguse MINAst.

See online kursus on loodud toetamaks Sinu visioonide loomist, enda väärtuste ja piirangute märkamist ning muutmist. Aitan luua sulle “jaatavad” laused ehk toetavad afirmatsioonid, et saaksid enesekindlamalt liikuda enda “Mina” suunas.

 

Chanet Siret Simonen

on coach juhtidele ja meeskondadele. Lisaks coachingule on Chanet ka kogemusrikas koolitaja. Lisaks on Chanet Siret õppinud turundust ja rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning hetkel õpib Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Ettevõtluses on ta olnud tegev ligi 10 aastat, alustades enda esimese ettevõttega juba 22-aastaselt. Tema eesmärk on aidata inimestel jõuda nii enda kui ettevõtte täieliku potentsiaalini ja täisväärtusliku elu loomiseni. Chanet Siret usub, et kõik inimesed on eksperdid enda elus, mistõttu koolitustele läheneb ta läbi coachingu põhimõtete.

Kui sul on kursusevkohta küsimusi või soovid lisainfot, siis kirjuta: info@chanet.ee