Miks ja milleks “Teadlik MINA”?

Eriolukorra alguses sain aru, et soovin pakkuda inimestele tuge ja vahendeid, kuidas selle kõigega toime tulla. Lõin väljakutse “Jah, ma suudan!” millega liitus üle 180 inimese. Kolme nädala jooksul õppisime rakendama igas oma päevas viit sammu, mis toetavad meie toimetusi ja suhtumist. Siin on mõned mõtted, mida osalejad väljakutse lõpus minuga jagasid:

“Aitäh Sulle selle väljakutse eest. See võiks saada minu jaoks millekski, mida teen pidevalt, kogu aeg. Väga võimendav oli tunda, mille eest olen tänulik ja mis on minu elus head.”

“Olen tänulik, et selle programmiga liitusin, kuna sain siit lisaväärtuseks jälgida ja analüüsida end rohkem ja põhjalikumalt kuna varem ei osanud ma selle vajalikkusele tähelepanu pöörata – samas näen enda “sassis” elu juures, et see on äärmiselt vajalik tegevus.”

“Aitäh Chanet! Ja ma ei kirjuta seda sugugi enda nimel, vaid kõiki inimesi silmas pidades. Teed head inimestele ja ühiskonnale. Kui jätkad jõuab see aina rohkemate inimesteni.”

Näen, et minu ettevõtmisest on inimestele kasu ja olen olnud inspiratsiooniks teistele sarnastele programmidele. Nüüd, pärast väljakutse lõppu, olen jõudnud arusaamisele, et mul on veel nii palju inimestele pakkuda! Sel nädalal tegutseb veebikursus teadlik “MINA”, mille osalejad on mulle juba andnud kinnituse, et liigun õiges suunas.

“Teadlik Mina andis mulle nö õigete tööriistadega kasti, mida saan kasutada enda edasi liikumiseks. Ma ise tunnen, et soovin muutust, aga puudus oskus leida uute sammude tegemiseks julgus, oskus ja teadmine, kuidas. Kuid selleks on olemas täiesti toimivad meetodid, mida ise välja ei mõtle ja polegi vaja, sest selleks ongi coach, kes saab ja oskab suunata!”

“See on elu parim koolitus mis ma siiani saanud. Ma pole ühegi koolituse õpetusega nii sügavuti endasse liikunud kui nüüd. Mulle meeldib see et nüüd on reaalselt vastutus iseenda ees ja ma saan aru millest tuleneb see jutt … Mul on võimalus valida”

Lugedes osaliste tagasisidet, vaadates enda ümber ja nähes, mida inimesed praegu vajavad, olen otsustanud avada endise 14- päevase väljakutse grupi kõikidele soovijatele TASUTA ja luua sellest keskkond, kus inimesed saavad teadlikult kasvada.

Miks teadlik Mina?

Olles iseendaga ühenduses, on Sinus jõud tegutseda, jõud liikuda teadlikult edasi, ning jõud viia ellu enda unistused, ükskõik mis valdkonnas. On selleks kärjäär (ettevõtlus), teadlik suhe või hoopis rahaline küllus.

Kõik saab alguse MINAst! Suurepärased ideed, looming, ettevõtted ja ka takistused, hirmud ja piirangud.

Muutuste tegemiseks iseendas on vajalik teha tööd nii mõistuse, kui ka alateadvuse tasandil. Sageli on meis miski, mis ei lase meil edasi liikuda, aga me ei leia neid punkte üles. Neid takistusi on võimalik ületada, tehes oma Minaga teadlikult tööd.

Mis on Teadlik MINA arenguruum?

Teadlik MINA arenguruum on Facebooki kogukond, kus oled juhitud ja toetatud nii andragoogilistel, kui ka coachingu põhimõtetel! Jagame harjutusi, kogemusi ja lugusid! Õpime, kuidas jõuda läbi enda teadliku Mina-ga ühenduse loomise kõrgemate eesmärkide ja visioonideni!

Liitu Teadlik MINA arenguruumiga, kui…

  • soovid olla kogukonnas, kus on turvaline kasvada ja areneda, ning luua iseenda MINA-ga kontakt, et luua enda ellu teadlik ettevõte, suhe ja küllus!
  • soovid läbi näha ise enda piirangud ning võtta vastutuse iseenda parema mina nimel.
  • tahad olla esimeste seas, kellega jagan oma mõtteid, õpetusi ja harjutusi.

Meie areng saab alguse siis, kui saame aru, et meie ise vastutame enda heaolu, tunnete ja edu eest!

Foto: Creative studio Taylor James