RETRIIT: "Mida ma päriselt soovin? Kes ma soovin olla?"

Kas oled kunagi tundud rahulolematust, sest ei tea täpselt, mida elult soovid? Sa tead, et kusagil sügaval sinu sees on miski, mida sa väga-väga tahad, kuid pole jõudnud selgusele, mis see “miski” on?

OLED SA VALMIS KASUTAMA KOGU OMA POTENTSIAALI, ET SAAVUTADA KÕIK OMA SOOVID JA EESMÄRGID?

Oma töös coachi ja koolitajana kohtan tihti inimesi, kes on segaduses ja teadmatuses. Peamiselt olen täheldanud, et inimesed ei julge oma südamesoove endale tunnistada. Veel vähem neid teistele välja öelda või nende järgi tegutseda. Aastaid elatakse kulunud rutiini järgi, mis ei ole rõõmutoov ega edasiviiv. Palju lihtsam on olla kinni vanas kui võtta kokku julgus astuda esimene samm selle suunas, mida tõeliselt sisimas soovitakse. Eriti raske on seda sammu teha, kui iseendale ei julgeta anda võimalust – armastada iseennast nii palju, et kuulata oma sisemist igatsust ja selle järgi talitada.

Accenture uuring näitab, et 2022. aastal olid 16 erinevast riigist enam kui 11 000 küsitletutest valmis panustama oma isiklikku arengusse ja tervisesse pea võrdväärselt toidukaupade ja majapidamiskulutusega, hoolimata ebakindlatest aegadest ja isiklikust rahalisest pingest.

Kes ma olen ja mida sulle pakun?

Mina, Chanet, PCC taseme coach ja andragoog, usun, et need inimesed mõtlevad õigesti. Minu missioon on toetada julgeid inimesi, mistahes rahalises seisus või emotsionaalses punktis nad oma eluga parasjagu on. Ja ma tean, et koostegemises peitub jõud – seepärast olen loonud sulle võimaluse võtta osa kolme osalisest rühmaretriidist, et õpiksid tundma oma salasoove, neid endale teadvustada ja ellu viima hakata.

 

Minu kogemused (jah, ma olen ka eelnevalt sarnaseid retriite läbi viinud) on näidanud, et grupi retriitidel on oma eriline jõud. Inimesed, kes julgevad oma elus vastuvõtta muutuseid ja töötavad rühmas samade eesmärkide nimel, on avatumad ja julgemad oma unistusi ära tundma, endale teadvustama ja teistele välja ütlema.

 

Kuid see retriitide sari saab olema esmakordne ja eriline. Nimelt olen viimased pool aastat erinevate Erickson coachingu looja ja kauaaegsete Kanada õpetajate käe all täiendanud oma seniseid teadmisi just gruppide teadlikkuse avardumisest.

 

Retriidil toimuvad lisaks töötubadele, rühma coachingu sessioonid. See tähendab, et ma juhendan ja toetan sind, kuigi sa ei pruugi seda otseselt tajuda, kogetud ja toimivate viisidega leidma oma tõeline mina. Sind ümbritseb seltskond mõttekaaslasi, kes on küll igaüks individuaalsel teekonnal, kuid rühma eesmärk on sama – võtta vastutus oma elus ja lasta oma tõelisel potentsiaalil särada.

Retriit on mõeldud:

🌟 Sulle, kes sa otsid sügavamat tähendust ja suunda oma elus.

🌟 Sulle, kes sa soovid jõuda iseendale lähemale, mõistmaks, kes sa päriselt oled.

🌟 Sulle, kes sa soovid mõista, mida sa päriselt saavutada tahad.

🌟 Sulle, kes sa soovid leida selgust iseendas ja rollides, mis sa seni oled endale võtnud.

🌟 Sulle, kes sa soovid ületada oma hirme ja piiranguid ning astuda välja oma mugavustsoonist.

Retriidi asukoht ja kestvus:

Üks retriit kestab 3 päeva looduskaunis kohas, vaid 1 tunni kaugusel Tallinnast. 

See on koht, kus sa saad mugavalt ja turvaliselt luua uusi teadmisi eneseavastamise ja enesearmastuse maailmas.

Retriidil keskendume:

🌟 Selgus visioonis: Läbi juhendatud meditatsioonide ja refleksioonide aitan leida sinu tõelised soovid, mis on seni peidus olnud. Juhendan sind vaatama ja liikuma sügavale oma sisse, et mõistaksid, mis on su tegelikud soovid – sinu visioon elust, mida tegelikult elada tahad.

🌟 Enda identiteet ja rollid: Uurime koos sinu rolle ühiskonnas ning kuidas ja kas need mõjutavad sinu unistusi ja soove. Seejärel näitan, kuidas saad lõimida need rollid oma visiooni, kuid samal ajal luua muutuseid ja teha samme oma ideaalse elu suunas.

🌟 Takistuste lahendamine: Avastame, kuidas ära tunda ja ületada hirmud ning piirangud, mis sind tagasi hoiavad.

🌟 Tegevus sammudes: Juhendan sind läbi praktiliste ülesannete ja aitan luua sinu enda strateegia tegevusplaani ellu äratamiseks, mis aitavad sul samm-sammult liikuda soovitud eesmärkide poole. Keskendume tegevustele, mis toetavad sinu visiooni teostamist.

Retriit on väga praktiline! Kasutan meetodeid ja praktikaid, mis on aastate jooksul ennast tõhusalt tõestanud. 

Sa saad osa rühma coachingutest, kuid samuti on sinu päralt individuaalsed vestlused ja ülesanded. Retriit ei ole pelgalt puhkus – pigem ootab sind ees tihe päevakava, mille vältel saad luua tugeva vundamendi iseenda tuleviku visioonide tarbeks. Küll aga jätan sulle piisavalt aega oma mõtetega sinapeale jõudmiseks ja iseendaga ühenduse loomiseks.


NB! Isegi, kui see tundub sulle võõras, tule kohale mindsetiga, et kõik on päriselt võimalik. Oled valmis sisemiselt pingutama, et avastada oma tee. See ei pruugi tulla lihtsalt, aga usu endasse ja minu ning rühma toel sa saad hakkama. Kui sa 100% ei tunne, et nii võiks päriselt olla, siis ole avatud ja tee kõiki ülesandeid retriidi jooksul kaasa. Ka pisike samm on edasiviiv.

Retriidi maksumus:

3.-5. november 2023 retriidi hind on 490€ ja sisaldab endas:

  • Majutust
  • Tervislikku toitu 3 x päevas ja vahepalad
  • Õppematerjale
  • 3 grupi coachingu sessiooni
  • Mitmed töötube ja praktikaid
  • Toetan sind vajadusel igal hetkel 1:1 
  • Joogatunnid hommikuti
  • Saun
  • Kui retriidi läbid, väljastan sulle ka selle kohta tunnistuse.

Tasuda saab ka osamaksetena. 

Kui soovid tasuda rohkem kui 3 osas, võta minuga ühendust coach@chanet.e

!!!!!!Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

Tutvu retriit 2: “Loo teadlikult aasta 2024” 8.-10. dets 2023

Tutvu retriit 3:  “Ole peatumatu enda teekonnal” 19.-21. jaanuar 2024

Registreerudes kahele retriidile korraga on hind 445€/retriit

Registreerudes kõigile kolmele retriidile korraga on hind vaid 397€/retriit

Garanteeri endale koht soetades epoe kaudu või registreerides siin!

NB! Kõik, kes registreeruvad enne oktoobrit kahele või kolmele retriidile saavad boonuseks TASUTA  1:1 coachingu sessiooni zoomis!

Lisa kõik retriidid ostukorvi ja soodustus tuleb automaatselt!!

Kui olete valmis avastama oma potentsiaali ja astuma sammu selguse poole, siis ootan sind väga retriidile! 

Kohtumiste ja loomisteni!

Chanet Siret Simonen

Chanet Siret Simonen PCC, AATC coach ja koolitaja

Ta on õppinud rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika erialal.
Chanet Siret Simonen on coach ja koolitaja meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad elus muutust. Sai lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal. Praeguseks on ta teinud ligi 1000 coachingu tunni ning aidanud mitmeid inimesi, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. Olen aidanud näha imelisi visioone, kuhu soovitakse liikuda ning olnud tunnistajaks ka nende visioonide elluärkamisele.