cropped-Kuld.png

ETTEVÕTJA ARENGUPROGRAMM

MASTERMIND 2.0 RAPLAS

KÕIK on väljamõeldav, eriti koos teiste edumeelsete inimestega!

Mis on Mastermind 2.0?

MasterMind 2.0 programmis paneme paika visiooni ja eesmärgid läbi online koolituse ning toetame sul teiste osalejate kogemuste, pideva mõttetöö ja harjutuste toel kauaoodatud tulemusteni jõuda.

7-kuuline arenguprogramm sisaldab:

Arvestades eriolukorda ja meie kõigi turvalisust, on programm veebipõhine!

NB! Ühes grupis on maksimaalselt 10 inimest. Sama valdkonna inimesi ühte gruppi ei võeta. Eelis on esimesena registreerunul.

*** Käesolev mastermind on veidi erinev klassikalisest õpigrupist, sellest ka nimi Mastermind 2.0 – tegemist on coachingu kogemuse põhjal edasi arendatud mastermindi meetodiga.

Programmi käigus:

Kui on olnud miski, mis sind hoiab tagasi sinu ettevõtte kasvamisel või edul, siis enamjaolt selle taga on meie sisemised piirangud või uskumused. Aitan neid sul märgata ja muuta.

MasterMind 2.0 algab põhjaliku online webinar-iga, mille käigus õpime, kuidas seada visiooni ja eesmärke ning kuidas neist ka päriselt kinni pidada. Selgitame välja, mis on olulised aspektid visiooni loomisel ning miks tihtipeale sellest kõrvale kiputakse kalduma. Visioon ja eesmärgid juba paigas? Vaatame need koos üle ja teeme kindlaks, kas need on reaalsed ja ajakohased – inimene ja ettevõte on pidevas arengus!

Tänu kaasatud meeskonnale on meil võimalus oma ettevõtte plaanidega seonduvat teineteisega pidevalt peegeldada – nii tagame värske pilgu igas teemaplokis. Vahel on keeruline üksi otsustada ja näha, mis on järgmine oluline samm.  MasterMind 2.0 on suurepärane võimalus selgitada kasutada kui kliendi nägemust enda tootele ja teenusele. Selleks on lause igal ühel võimalus NÄDAL läbimõelda ja tuvustada enda toodet.

Tänu erinevatele teemaplokkidele, mida MasterMind endas käsitleb, saad parajas koguses mõtteainet, ideid, lahendusi, tagasisidet ja selgust, et oma tegemisele värske pilk heita. Ideedest lahendusteni jõudmine on plaan ja tegevus, mitte unistus!

MasterMind 2.0 gruppide loomisel püüame kokku panna sarnaste väärtustega inimesed, et teil oleks kergem minna ühiselt tegudele ja tõeliselt liikuda enda eesmärgile lähemale.

Miks osaleda?

Kellele sobib Mastermind 2.0?

PROGRAMM ALGAB 06.03.2021

Aega jäänud:

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Tagasiside varasematelt koolitustelt

Broneeri kohe, sest
kohti on vaid 10!

Me ei jaga Teie aadressi kellegagi ega saada spämmi.

Juhendaja

Coach Chanet Siret Simonen

Chanet Siret Simonen

on PCC coach juhtidele ja meeskondadele. Lisaks coachingule on Chanet ka kogemusrikas koolitaja. Lisaks on Chanet Siret õppinud turundust ja rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ning lõpetanud Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Ettevõtluses on ta olnud tegev ligi 10 aastat, alustades enda esimese ettevõttega juba 22-aastaselt. Tema eesmärk on aidata inimestel jõuda nii enda kui ettevõtte täieliku potentsiaalini ja täisväärtusliku elu loomiseni. Chanet Siret usub, et kõik inimesed on eksperdid enda elus, mistõttu koolitustele läheneb ta läbi coachingu põhimõtete.

Kui sul on koolituse kohta küsimusi või soovid lisainfot, siis kirjuta: info@chanet.ee