Uus aasta – motiveerib või muserdab?

“Jah, ma suudan 2021” –  TASUTA 14-päevane toetusprogramm, et hoida energiatase kõrge ja meel rõõmus.

Uue aasta algusel on maagiline jõud

Me anname lubadusi, me usume, et kõik on võimalik! Usk positiivsetesse muutustesse on suur ja motivatsioon endale antud lubaduste pidamisel kõrge. Saatsime eelmise aasta ära tänutundega, et võtta vastu uus, teistsugune aasta. Kuid uue aasta esimene kuu on näidanud, et elame siiski jätkuvalt piiride sees, tavapärane elu-olu tundub olevat mägede taga ning teadmatus on taas tõstnud pead. Kaua veel?

Ootus ja lootus maailma normaliseerumise osas hakkab lõppema. 

Ka kõige tugevamate jaks saab otsa. Täna pole küsimus enam selles, kas maskiga või maskita. Täna on küsimus iseenda Minas – kes ma olen, kuhu ma igapäevaste tegevuste virvarris kaon. Paljud meist on harjunud reisimisega, mis on aidanud erinevatest elu-rollidest puhata ja luua taas ühenduse iseendaga. Täna peame toime tulema kõikide rollidega ja jaksama rohkem. Selleks, et mitte endale jaksamise kohta vaid õhulosse ehitada, tuleb iseenda jaoks veelgi teadlikumalt aega võtta. 

Et suudaksid iga päev anda endast parima, on oluline iseenda eest hoolt kanda. Uuringud näitavad, et töötamine iseendaga 30 minutit päevas aitab tõsta energiataset ja hoida end tasakaalus.

Keskendumine positiivsusele aitab tõsta enda energiat ja toetab toimetulekut väljakutsuvas olukorras. 

Kui oled positiivne, siis su organism toodab dopamiini, mis mitte  ainult ei muuda sind õnnelikumaks, vaid lülitab sisse ka kõik sinu aju õppekeskused, võimaldades sul maailmaga erineval viisil kohaneda. Üksi on uute harjumuste toetamine ehk keeruline, kuid me teeme seda koos! Algamas on taas toetusprogramm “Jah, ma suudan 2021”.

Sisemine kaos raskendab uute võimalike lahenduste visualiseerimist ja märkamist. 

Selguses peitub jõud. Toetusprogrammi abil aitan sul jõuda lähemale iseendale, mis omakorda loob sinu ellu selgust. Toetan sind andragoogi ja coach’ina läbi erinevate harjutuste märkama uusi võimalusi ning sedagi, et ka kaose sees on võimalik kõik, mis esmapilgul tundub võimatuna.

Mis sa arvad, mis võiks juhtuda, kui läbi minu pakutava 5 lihtsa sammu sinu potentsiaal tõuseb vähemalt 1% võrra? Mis muutusi see sinu ellu tooks? Mina tean, et tänu nendele harjutustele olen mina ise rohkem tasakaalus, mul on rohkem energiat ja ma suudan olla hetkes rohkem kohal.  

Eelmisel aastal osales toetusprogrammis ligi 300 inimese. Mõned näited programmis osalenute tagasisidest: Tagasiside programmile:

“Mina sattusin programmi n-ö juhuslikult. See programm lükkas käima imelised muutused minu sees. Ma ei saa kõiki muutusi selle programmi “süüks” panna, aga see andis olulise tõuke liikuma hakkamiseks ja enda “remontimiseks”. Esimest korda üle mitme aasta ma laulan, päevad läbi. (Mulle on ALATI laulda meeldinud, aga see on lihtsalt kuhugi kadunud olnud). Esimest korda üle mitme aasta võttis mu lähedane mul ümbert kinni ja kinnitas, et ta teab, et mul on raske ja et ta püüab ikka toeks olla. See tunne on ….. imeline.”

“Sain märkamise ja oskuse väärtustada kõike ja kõiki. Sain enda sees teadlikuks, kuidas jääda nõmedas olukorras rahulikuks. Oskuse iseendasse vaadata, sest tihtipeale oleme ise just enda probleemides süüdi. ”

Selleks, et me kergekäeliselt ei alustaks ja poolel teel alla ei annaks, osalevad kõik, kes lõpetavad 14-päevase tasuta toetusprogrammi, auhindade loosimises.

 Peaauhinnaks on majutus Dagen Haus külalistemajas üheks ööks üksi või kaaslasega, koos kolmekäigulise Hiiumaise kohaliku õhtusöögiga ja rikkaliku hommikusöögiga. 4-tunnine piknikuga kajakimatk kahele Tallinna Lennusadamast Paljassaare hoiualale. Fotosessioon Kristi Kullerkupp Photography’ga (45 min) 1:1 pesonaalne coaching Chanet Coaching. Lisandumas on veel boonuseid.

Tee endale armas kingitus ja liitu ka sina TASUTA 14-päevase toetusprogrammiga! Ma ei saa garanteerida sulle täielikku elumuutust, kuid saan garanteerida sulle parema tuju, võimalust end märgata ja astuda esimesed sammud positiivsete muutuste suunas.

Loe lisa ja registreeru: “Jah, ma suudan 2021”

Pilt: Airi Leon