Marikas Tantsu ja Moekool

Teadaanne

Enam kui 5 aastat tagasi oli mul eesmärk ja soov arendada tantsimise võimalusi Raplas. Olles ise kunagi tantsuhuviline noor, kellel kahjuks polnud selliseid võimalusi, siis unistus omada enda tantsukooli ja arendada selle läbi Raplas tantsimise võimalusi, käisid minuga aastaid kaasas.

10172566_838883806140533_7464317131597418976_n 10299116_838883522807228_1644830117522521914_n

Vahel on nii, et kui oled jõudnud unistuseni ja täitnud enda eesmärgid kordades suuremalt, kui algselt plaanisid, siis tekivad uued unistused ja eesmärgid. Et ikka paremaks saada ja läbi oma tegevuse veelgi suuremaid asju teha. Minu elu slogan oli kunagi: “Ära kahetse, mida sa teed, vaid seda, mida tegemata jätad! “. Nüüd aga olen elanud teadmises, et ei ole olemas piiranguid, kui kaugele on võimalik minna või kui heaks on võimalik saada! Sellega seoses elan ja õpin ja saan uusi kogemusi Inglismaal.

5 aastat tantsukooli omanikuna olen kogenud ja õppinud tundma nii inimesi enda ümber kui ka iseend. See on andnud mulle suurepärase kogemused ja üllatvad õppetunnid, suurepärased tantsijad ja võrratud inimesed minu ellu. Minu eesmärk on olnud arendada treenimisvõimalusi Raplas. Läbi nii M-Dance kui Marikase on kasvanud välja mitmed lisategevused treenigvõimaluste näol, mis ei tekita minus konkurentsihirmu, vaid olen rõõmus, kuna need kõik toetavad minu eesmärki suurendada võimalusi Raplas. Seega minu eesmärk on täitunud ka lisakanaleid pidi 😉

Väga raske südamega ja pisarsilmis annan teada, et selle hooajal kahjuks ei jätka Marikas Tantsu & Moekool samas vormis. Osaliselt on see isekas otsus, kuna minu elumuutuste (kolimine Inglismaale) ja soovide tõttu jäävad tantsijate soovid täitmata. Kuid nagu ma eelmise hooaja lõpus ütlesin, tulevad suured muutused, mis annavad tantsijad suuremad võimalused, siis hetkel on viimased sammud ja läbirääkimised tantsutsuudioga Tallinnast, kes toob Raplasse veelgi paremad võimalused. UUS HOOAEG algab peagi ja täpsem info juba tulekul.

Mul on siiralt kahju seda teatada ja mu süda jätab lööke vahele seda kõike kirjutades….. Kuid loodan, et olen suutnud nii mõnegi inimese ellu tuua tantsupisiku, mis eales ei kao.

Seda kõike jääb mulle meenutama pildid, videod ja mälestused alati minu SÜDAMES.

Aitäh Teile kõigile, kes Te olete sellel teekonnal minuga olnud!

Kõikidele mure- ja rõõmukirjadele ning küsimustele vastan meeleldi.  siret@marikas.ee või siret@chanet.ee

Olen alati Teie jaoks olemas ja loodan, peagi teid kohata suurtel lavadel! Sest olen TEIE kõige suurem FÄNN!

Aitäh TREENERITELE, kes läbi aastate on nii M-Dances kui Marikas Tantsu & Moekoolis treenerid olnud. Marikas tantsukooli süda oli kindlasti meie armas treener Olesja Kazeko! Aitäh koostööpartnerid ja toetajad ja SUURIM kummardus lastevanematele, kes on aastaid usaldanud enda lapse Marikas tantsukooli.

AITÄH TEILE TANTSIJAD – keda kokku on olnud läbi aastate vast üle 600.

ARMASTUSEGA!

Siret Chanet

Minu edasisi tegemusi/kogemusi/mõtteid saate hakata lugema, siitsamalt lehelt.

siretchanet.wordpress.com

Add A Comment